Vyhledávání zájezdu
Zimní Čína - Čína

Zimní Čína

Čína

, starstarstarZimní Čína

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Čínský nový rok
Popis
Pojeďte se rozloučit přímo do Číny se starým rokem psa a přivítat nový rok vepře! Zavedeme vás do Pekingu a jeho okolí na známá, turisty často vyhledávaná místa. Proč vás sem ale zveme v tuto roční dobu? Protože nyní zažijete zcela jinou atmosféru... Při troše štěstí si budete moci zabruslit na jezeře v Letním paláci nebo se koulovat na Dlouhé zdi. Zažijete rozradostněné Číňany na monstrózních novoročních trzích. A co teprve celonoční velkolepé "silvestrovské" ohňostroje po celém městě! Zpestřením zájezdu bude výlet na nedaleký festival ledových soch – menší obdobu slavného festivalu ve městě Harbin. A pokud byste se chtěli po zimním pobytu v Pekingu trochu ohřát, můžete si na pár dní zaletět na "čínskou Havaj" – tropický ostrov Hainan v Jihočínském moři.
Velikost skupiny:
6–16 účastníků
Strava
polopenze
Zájezd zahrnuje
letenka Praha–Peking–Praha (vč. všech poplatků), mikrobusy, metro, 6x hotel, 6x polopenze, vstupné do památkových objektů dle programu, český čínsky hovořící průvodce China Tours
Zájezd nezahrnuje
čínské vízum – 2200 Kč, jednolůžkový pokoj – 3980 Kč
Program
Den 1
Praha – Peking : prohlídka tzv. Zakázaného města – nejrozsáhlejší palácový komplex na světě, který byl po 500 let skryt před zraky obyčejných smrtelníků; procházka po náměstí Nebeského klidu (Tchien-an-men); večer místní specialita pekingská kachna .
Den 3
Peking : celodenní výlet do soutěsky Longqing (Lung-čching), kde se pravidelně koná menší obdoba festivalu ledových soch ve městě Harbin – večerní různobarevně nasvětlené ledové výtvory ; pozdní návrat zpět do Pekingu.
Den 4
Peking : návštěva parku Beihai (Pej-chaj) s ohromnou tzv. Bílou stúpou a zdí Devíti draků ; lamaistický klášter Yonghegong (Jung-che-kung) a konfuciánská akademie – centrum tradiční čínské vzdělanosti.
Den 5
Peking : celodenní výlet na Dlouhou zeď jeden z novodobých divů světa a největší stavbu lidstva – procházka po Zdi usnadněná výjezdem lanovkou; cestou zastávka u olympijských sportovišť – Ptačí hnízdo, Vodní kostka .
Den 6
Čínský "Silvestr" : prohlídka Letního paláce – letní sídlo čínských císařů v podhůří Západních hor na břehu jezera Kunming (Kchun-ming), četné pavilony a mramorová loď císařovny Cixi (Cch'-si), možnost zabruslit si na jezeře; večerní a noční celopekingský ohňostrojový rej .
Den 7
Čínský nový rok : návštěva chrámu Nebes , místa, kam se chodívali „synové nebes“ modlit za dobrou úrodu – pozorování slavnostního obětování ; rozsáhlé novoroční trhy s různými čínskými tretkami a dobrotami.
Den 8
Peking – Praha: letecký návrat do ČR. Využijte možnost individuálního prodloužení na tropickém ostrově Hainan (Chaj-nan) – více informací v CK.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.