Vyhledávání zájezdu
Zillertal - penzion Gemshorn - Rakousko - Tyrolsko - Zillertalarena - Gerlos

Zillertal - penzion Gemshorn

Rakousko » Tyrolsko » Zillertalarena » Gerlos

, PenzionZillertal - penzion Gemshorn

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zillertal - penzion Gemshorn - zkrácené letní pobyty
Popis
Nově zrekonstruovaný český pension Gemshorn zařízený v loveckém stylu se nachází na Hainzenberg. Ideální poloha vedle nástupní stanice lanovky Gelosbergbahn s krásným výhledem do Zillertalského údolí může být pro Vás zajímavá.

PŮJČOVNA LYŽÍ Pokud nevlastníte lyžařskou výbavu. Zajistíme Vám půjčení lyží, bigfootů, snowboardů, lyžařských bot včetně dětských a holí. Cena za lyžařský komplet (lyže, boty, hůlky) se pohybuje v rozmezí od 250 Kč do 375 Kč podle druhu lyží a dětský komplet od 250 Kč (lyže do výšky 130 cm, boty do velikosti 34). V ceně je již zahrnut kvalitní servis lyží a seřízení vázání. Nabízíme také kompletní servis lyže včetně broušení hran. Výhodou zapůjčení lyžařské výbavy je, že ušetříte místo při cestování a vždy si můžete vyzkoušet jízdu na jiných značkách a typech lyží.
Nabízíme také poradenský servis při nákupu lyží, slevu na nákup lyží a lyžařského vybavení ve vybraných obchodech.
Ubytování
Pension Vám nabízí pohodlí dvoulůžkových pokojů se sociálním zařízením na pokoji, televizi a připojením na internet. V příjemném prostředí restaurace budete objevovat kulinářské umění zkušených českých kuchařů. Relaxovat můžete přímo v pensionu ve wellnes centru. Pension je ideální místo jak pro rodinnou dovolenou, skupinové zájezdy, tak i pro organizaci seminářů a firemních školení.

Nabízíme Vám ubytování v 11 rodinných pokojích. Pod pojmem rodinného pokoje si můžete představit dva oddělené dvoulůžkové pokoje se společným sociálním zařízením. Kromě rodinných pokojů nabízíme 2 samostatné dvoulůžkové pokoje se sociálním zařízením.
V nově zrekonstruovaných pokojích naleznete šatní skříně a stolek z masivního dřeva, LCD TV s výběrem standardních satelitních kanálů a kompletní nabídkou českých programů.

Kapacita pensionu je 11 pokojů pro 2+2 osoby a tři pokoje dvoulůžkové. Celkem 50 lůžek. Domácí zvířata nejsou povolena.
Doprava
POPIS CESTY Z BRNA

Brno - Znojmo - hraniční přechod Hatě, dále směr Hollabrunn silnice č. 303 - za Hollabrunnem směr Stockerau silnice č. E 59 – před Stockerau nájezd na dálnici S1 směr Krems, projet Krems a dále směrovky na dálnici A1 směr St. Pölten – u ST. Pöltenu přejezd na dálnici A1 a pokračovat po dálnici A1 směr Linz - Salzburg - u Salzburgu směr Innsbruck - přiližně 40 km před Innsbruckem sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal - zde sjet z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dát už jen na Zillertal, projet tunelem do Zillertalu a jet dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller.
První sjezd do Zell am Ziller minete a budete sjíždět před benzinu OMV směr Gerlos. Označeno také lanovka Gerlossteinbahn. Po sjezdu minete Gasthof Waldhaim a začnete stoupat 4 km serpentinami směr Hainzenberg. Gasthof Gemshorn uvidíte vpravo u stanice lanovky Gerlossteinbah. (žlutá budova). Pro ty co mají navigaci jsou souřadnice následující: N 47°13‘04‘‘, E 11°53‘58‘‘ nadmořská výška 909 m n.m.


POPIS CESTY Z PRAHY

Praha – Plzeň - hraniční přechod Rozvadov, dále směr Regensburg - Mnichov, kolem Mnichova stále směr Innsbruck. Za Mnichovem u města Rosenheim přejezd na dálnici A 12 (podle směrovek pojedete stále směr Innsbruck) - přiližně 40 km před Innsbruckem sjezd z dálnice na Wiesing a Zillertal - zde sjet z dálnice na malý kruhový objezd, kde se dát už jen na Zillertal, projet tunelem do Zillertalu a jet dál po silnici B 169 směr Zell am Ziller.
První sjezd do Zell am Ziller minete a budete sjíždět před benzinu OMV směr Gerlos. Označeno také lanovka Gerlossteinbahn. Po sjezdu minete Gasthof Waldhaim a začnete stoupat 4 km serpentinami směr Hainzenberg. Gasthof Gemshorn uvidíte vpravo u stanice lanovky Gerlossteinbah. (žlutá budova). Pro ty co mají navigaci jsou souřadnice následující: N 47°13‘04‘‘, E 11°53‘58‘‘ nadmořská výška 909 m n.m.
Strava
K ubytování nabízíme polopenzi (snídaně formou švédských stolů, večeře servírované o 2 chodech). K dispozici je restaurace a další společenská místnost pro ubytované. Tato místnost je zároveň určena ke snídaním a je vhodná také ke školení.
Zájezd zahrnuje
ubytování, polopenze, ložní a koupelnové prádlo, spotřebu energie a tepla, wifi v celém objektu, sat-TV, služby delegáta, pobytová taxa
Zájezd nezahrnuje
Pojištění UNIQA včetně zimních sportů a storna zájezdu - cena na osobu a den (39 CZK)
Slevy
dítě do 5 let ubytování zdarma, Slevy pro děti, Děti do 5 let bez nároku na stravu a lůžko mají pobyt zdarma.Příplatek za lůžko a stravu 220 Kč / osoba / noc., Děti od 6 - 11,99 let s nárokem na stravu a samostatné lůžko mají slevu 50%., Děti od 13 - 15,99 let s nárokem na stravu a samstatné lůžko mají slevu 30%.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.