Vyhledávání zájezdu
Země Beneluxu a květinové korzo - Nizozemsko

Země Beneluxu a květinové korzo

Nizozemsko

, Program starstarZemě Beneluxu a květinové korzo

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Uvidíte okouzlující květinové korzo i krásná historická města a muzea v Amsterdamu.
Rychlý přehled
5denní zájezd
Počet dní
5denní zájezd
Strucna_trasa
Luxemburg • Brusel • Bruggy • Gent • květinové korzo • Amsterdam
1. den
Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den
Návštěva Luxemburgu, hlavního města stejnojmenné země, rozkládajícího se po obou stranách hluboké kotliny. Přejezd do Belgie, prohlídka hlavního města Bruselu. Srdcem města je jedno z nejkrásnějších historických náměstí v Evropě, známé náměstí Grote Markt s bohatě zdobenými cechovními domy z doby vlámské renesance a dominantní gotickou radnicí. Známým symbolem města je malá bronzová soška z počátku 17. století, Manneken Pis – čůrající chlapeček. Nocleh.
3. den
Snídaně. Uvidíme Bruggy – klenot evropské architektury, nazývaný Belgické Benátky s velkým množstvím malebných kanálů mezi historickými budovami, po kterých se konají vyhlídkové plavby. Pokračujeme do staré metropole flander, starobylého města Gent s velkým počtem dochovaných památek, města mnoha architektonických slohů a protkaného vodními kanály.
4. den
Snídaně. Přejezd do Holandska a účast na slavném a jedinečném květinovém korzu. Jedná se o průvod alegorických vozů, vyzdobených tisíci nádherných řezaných květin, na trase z Nordwijku do Haarlemu. Tato paráda patří k tomu nejzajímavějšímu a nejvoňavějšímu, co můžete v Holandsku spatřit a zažít. Odjezd na prohlídku hlavního a korunovačního města Nizozemsko Amsterdamu. Pěší procházka historickým centrem, při které uvidíte budovu Váhy, Dvůr Bekyní, náměstí Dam a Královský palác. Fakultativně možnost návštěvy muzea voskových figurín Madame Tussaud, brusírny diamantů, muzea Van Gogha, nebo plavby lodí po grachtech. Ve večerních hodinách odjezd přes Německo do ČR.
5. den
Příjezd v ranních hodinách.
Cena zahrnuje
2 noci v hotelu (2lůžkové pokoje s príslušenstvím), 2 snídaně, dopravu klimatizovaným autobusem, průvodce.
Cena nezahrnuje
komplexní pojištění.
Minimální výměna na vstupy
60 EUR.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.