Vyhledávání zájezdu
Za lemury po národních parcích Madagaskaru - s odpočinkem na pirátském ostrově - Madagaskar

Za lemury po národních parcích Madagaskaru - s odpočinkem na pirátském ostrově

Madagaskar

, ProgramZa lemury po národních parcích Madagaskaru - s odpočinkem na pirátském ostrově

Počet termínů:

20 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v Antananarivo - transparent 26°C


Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 11 dní, hotely, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK– žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.
Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Antananarivo / Marozevo / Andasibe / Manambato / Akanin´Ny Nofy / Tamatave / Sainte Marie / Antananarivo / Ambohimanga / Antananarivo

Prozkoumejte jedinečné přírodní krásy slavného ostrova Madagaskar a vydejte se na nezapomenutelnou cestu za lemury. Během cesty navštívíte jedny z nejkrásnějších přírodních parků a rezervací na Madagaskaru jako je rezervace Andasibe, Palmarium nebo exotický park Marozevo. Vydáte se na pohádkový Sainte Marie - ostrov pirátů a setkejte se tváří v tvář slavným lemurům, ale i dalším živočichům, které za svůj domov považují právě Madagaskar.

Popis dopravy:
Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.


Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Během poznávacího okruhu je zajištěno ubytování ve standardních hotelech ve dvoulůžkových pokojích. | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet na Madagaskar.

2. den: Antananarivo:

Po příletu se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do Vašeho hotelu. Nocleh v hotelu v Antananarivu.
Hotel.

3. den: Antananarivo / Marozevo / Andasibe:

Po snídani se cestou krajinou rýžových polí a vodopádů dostanete do národního parku Andasibe. Po cestě navštívíte exotický park Marozevo, kde si užijete přítomnost chameleonů a pestrobarevných motýlů. Příjezd do parku Andasibe. Před večeří si nenecháte ujít noční procházku, při které budete moci pozorovat některé noční druhy zvířat žijící v této oblasti. Návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

4. den: Andasibe / Manambato / Akanin´Ny Nofy:

Po snídani prohlídka rezervace Andasibe. Užijete si jedinečné setkání se živočichy pro které je zdejší zalesněná krajina domovem. Uvidíte největší druh lemura Indri Indri, mnoho druhů ptáků nebo chameleony. Po prohlídce cesta do městečka Manambato, odkud se motorovým člunem dostanete do oblasti Akanin´Ny Nofy, což v překladu znamená „Hnízdo snů“. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Akanin´Ny Nofy:

Celodenní výlet po oblasti Akanin´Ny Nofy. Vychutnáte si svěží přírodu a čisté vody jezera Ampitabe. Čeká Vás prohlídka ojedinělé soukromé rezervace Palmarium, která se pyšní desítkami tisíc unikátních madagaskarských palem stejně jako množstvím lemurů. Po setmění se vydáte na dobrodružný výlet lodí k místu, kde žije vzácný lemur Aye Aye (Ksukol ocasatý). Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Akanin´Ny Nofy / Tamatave / Sainte Marie:

Brzy ráno se motorovým člunem přepravíte přes kanál Pangalanes do města Tamatave (Toamasina). Po připlutí transfer na letiště k Vašemu přeletu na nedaleký pirátský ostrov Sainte Marie. Pokud je let brzy ráno, transfer do Toamasiny proběhne odpoledne předchozího dne. Po příletu se na letišti setkáte se zástupcem naší CK, který Vás doprovodí do hotelu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Sainte Marie:

Dnešní den individuální program na Vaše aktivity na ostrově. Užijte si odpočinek na pláži, koupání nebo potápění. Individuálně se lze vydat autem nebo lodí do malé rybářské vesnice, navštívit slavný pirátský hřbitov, pohádkovou oblast „Ile aux Nattes“ na jižním cípu ostrůvku nebo některou z blankytně modrých lagun. Od července do září v blízkosti ostrova můžete spatřit některé druhy keporkaků. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

8. den: Sainte Marie:

Individuální volno u Indického oceánu. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

9. den: Sainte Marie / Antananarivo:

Transfer na letiště, přelet do města Antananarivo. Po příletu transfer do hotelu, zbytek dne individuální program. Nocleh v hotelu.Hotel, polopenze.

10. den: Antananarivo / Ambohimanga / Antananarivo:

Poslední den na Madagaskaru si nenechte ujít prohlídku královského paláce Ambohimanga, rozkládající se na vrcholu kopce nedaleko hlavního města. Zdejší lesy ukrývají starobylé královské město se zachovalými stavbami, uličkami a hřbitovem. Bájné město, kterému se přezdívá kolébka království, je zapsané na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Odpoledne návrat do Antananariva, kde budete mít poslední příležitost nakoupit suvenýry na tržišti s řemeslnými výrobky. K večeru návrat do hotelu. Večer transfer na letiště k Vašemu letu domů.Snídaně.

11. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.