Vyhledávání zájezdu
Wellington - Spojené státy americké - Severovýchod Spojených států - New York


Wellington

Počet termínů:

26 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha, Vídeň

Počasí:Popis
New York Vás nenechá nevšímavými. Překvapí vás svým gigantismem a okouzlí svou rozmanitostí. Protože New York je město měst. Moc malý na to, aby byl samostatnou zemí a moc velký na to, aby byl pouhým městem. New York je město všech kultur, etnik, kuchyní – je to město světa. Nezapomenutelná je procházka jižní části Manhattanu, Broadwaye, Little Italy, Chinatown, Times Square, 5th Avenue, okružní jízda lodí, ale i návštěva hotelu Plaza, Rockefeller Centre nebo Trump Tower nebo četných muzeí.
Ubytování
500 pokojů (koupelna, WC, klimatizace, internet, telefon, TV, fén, rádio)
Poloha
na Manhattanu, poblíž Carnegie Hall, Central parku a divadel, v pěším dosahu od 5. avenue, Rockefellerova centra a Times Square
Vybavení a služby
2 restaurace, kavárna, pokojový servis, obchody, kadeřnictví, 24hodinová recepce, trezor, úschova zavazadel, Wi-fi, bar, půjčovna kol
Program
Klienti si pro rychlou orientaci a pohodlnou přepravu u nás rádi objednávají:
Jízdenky
 Statue of Liberty Express – skryté klenoty přístavu vč. Sochy Svobody, panorama Manhattanu, ostrov Ellis a Brooklyn Bridge. Během hodinové plavby uvidíte nejznámější místa 400 leté historie New Yorku.
 Vyhlídkový autobus – jízdenka na 24 h, nástup/výstup na kterékoliv ze zastávek, audioprůvodce ve světových jazycích.
 New York CityPASS - 6 atrakcí města (Empire State Building, American Museum of Natural History, 9/11 Memorial&museum, Intrepid Sea, Air&Space museum, observatoř Top of the Rock, Guggenheimovo muzeum), vyhlídková plavba (2 h) nebo prohlídka Sochy Svobody a ostrova Ellis.
 New York Pass zahrnuje vstup až do 80 památek a atrakcí včetně různých prohlídek města.
Vstupenky
 Observatoř na Empire State Building - Jedinečný pohled na město aneb jak se říká „Můžete žít v New Yorku celý život, ale dokud jej neuvidíte z vrcholu Empire State Building, jako byste jej nikdy neviděli“. Výhled z 381 m.
 Metropolitní muzeum umění - více než 2 miliónů prací dokumentujících 5 000 let světové kultury. Toto muzeum právem patří k nejnavštěvovanějším místům v New Yorku.
Výlety
 Po stopách filmu Sex ve městě - cca 40 míst populárního filmu po stopách Carrie a Co! 3 h denně.
 Ground Zero a Muzeum 9/11 - 5 h. Prohlídka pamětní zdi věnované hasičům, kteří zemřeli při útocích, volný vstup do památníku a muzea 9/11 Memorial. Část výletu s místním průvodcem.
 Let The Big Apple - 10 minut. Nad Sochou Svobody, tak blízko, jako byste se jí skoro dotknuli, nad Manhattanem a nejznámějšími budovami města. Nezapomenutelný výhled na přístav, most George Washingtona a Central Park.
Cena zahrnuje
letenku, letištní taxy, 4 noci bez stravy v 2lůžkovém pokoji, transfery z/na letiště, pojištění storna zájezdu a léčebných výloh, zákonné pojištění CK
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.