Vyhledávání zájezdu
Wanda - Itálie - Adriatická riviéra - Rosolina Mare

Wanda

Itálie » Adriatická riviéra » Rosolina Mare

, ApartmányWanda

Počet termínů:

24 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Chioggia - transparent 13°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Residence Wanda - Rosolina Mare
Ubytování
apartmán, bilo 5 -

ložnice s manželskou a patrovou postelí, obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem.

(max. 5 osob, počet ložnic, 1)
1. patro, balkon, do ulice, klimatizace, TV, lednice, samostatný mrazák, sprcha ((sprchový kout)), bidet, parkovací místo, nástupní dny kdykoli v období do 09.06. a od 01.09. (min. pobyt 7 nocí, standardně sobota), příjezd od 16:30 do 19:30

Příjezd po 20. hodině za poplatek 40 €.

, odjezd od 08:00 do 10:00

V období 14.04. - 09.06. a 01.09. - 29.09. odjezd 09:00 - 11:00.


Popis letoviska
Rosolina Mare nabízí unikátní spojení přírody a turistického ruchu. Nachází se v chráněné oblasti delty Pádu (italsky Po), která je charakteristická mnohdy až nepropustnou divočinou lesů, lagun, říček a ramen řeky Pádu. Na své si tak přijdou nejen milovníci slunění na krásných čistých plážích, ale i milovníci přírody v jen pár kilometrů vzdálené botanické zahradě Delta del Po. Všudypřítomné zeleni je v Rosolina Mare podřízen i charakter výstavby, naprostá většina staveb jsou nevysoké vilky nebo domy obklopené zahradou, větší domy jsou typické hlavně pro střed letoviska, kde je soustředěna i většina obchodů, kaváren a restaurací. Můžete zde najít požadovaný klid a pohodu stejně jako množství zábavy. Rosolina Mare nabízí řadu restaurací a pizzerií, cukráren, obchodů, diskotéky, půjčovny kol a čtyřkolek, jízdárnu, tenisové kurty, minigolf, různé atrakce pro děti a dětský park, nafukovací skluzavky či bazén s tobogánem, letoviskem se lze projet vyhlídkovým vláčkem. V pondělí a čtvrtek se koná dopolední trh, každý den kromě pátku potom malé večerní trhy v hlavním centru. Nabízí však také nádherné široké pláže s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do vody oceněné modrou vlajkou Evropské unie za čistotu.
Popis objektu

Velmi pěkná dvoupatrová residence WANDA (Via dei Gabbiani) leží nedaleko malého centra, ale přitom na klidném místě, jen pár kroků od pláže. Na soukromém oploceném pozemku je k dispozici barbecue a parkoviště. Apartmány jsou účelně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, TV, klimatizaci a balkon.

Vzdálenost od
pláže 150 m, centra s obchody 100 m, cyklostezky 150 m, psí pláže 1 500 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocený areál, společný gril/barbecue
Minimální počet nocí
standardně 7

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...