Vyhledávání zájezdu
Vivanta By Taj - Malajsie

Vivanta By Taj

Malajsie

Ostrov Langkawi, Hotel starstarstarstarstarVivanta By Taj

Počet termínů:

381 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Kuala Lumpur - transparent 29°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VIVANTA BY TAJ - REBAK ISLAND
Poloha
Vivanta by Taj - Rebak Island se nachází na soukromém ostrově o rozloze 390 akrů, je obklopen krásnými bělostnými plážemi, ohromujícími skalními útvary a svěžím lesním porostem, jehož historie sahá až milion let zpět.
Z mezinárodního letiště v Langkawi je to 20 minut jízdy do přístavu a odsud se do resortu pohodlně dopravíte během 7 minut jízdy hotelovým motorovým člunem.
Speciální tropický ráj s uklidňujícím šepotem vln, zpěvem ptáků, vůní květin a bylin.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě
* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* turistickou taxu 5,-MYR/pokoj/den splatnou na místě v hotelu
Vybavení hotelu
Vivanta by Taj- Rebak Island nabízí exkluzivní ostrovní pobyt s panenskými plážemi, soukromým přístavem a vkusně zařízenými pokoji. Těšit se můžete na 5hvězdičkové fitness centrum, bezplatné Wi-Fi i na vyjížďky na jízdních kolech a na kajacích.
Během svého pobytu se můžete koupat ve venkovním bazénu, nebo relaxovat ve wellness centru Ulik Mayang Spa s altánky hledícími na moře. Personál turistických informací pro vás zajistí výlety lodí spojení s pozorováním západu slunce i pěší túry.
V restauraci Senari se podávají vydatné snídaně formou bufetu zahrnující asijská i západní jídla. Na sklenku pak můžete zajít do hotelového baru s živým zábavním programem.
Vybavení pokoje
Všechny pokoje v hotelu Vivanta by Taj - Rebak Island v sobě slučují moderní eleganci a tradiční malajskou architekturu. Všechny pokoje jsou umístěné v dřevěných chatkách a jsou postaveny za použití cengalového dřeva.
K jejich standardnímu vybavení patří koupelna/WC, ručníky a župany ze 100% bavlny, vysoušeč vlasů s ionizérem, elektronický trezor, minibar (za poplatek), příslušenství pro přípravu kávy a čaje, wifi připojení k internetu zdarma, LCD TV, DVD přehrávač.
HODNOCENÍ TripAdvisor
Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.