Vyhledávání zájezdu
Villy Thalasso Strunjan - Slovinsko - Strunjan

Villy Thalasso Strunjan

Slovinsko » Strunjan

, Vila starstarstar

LM


Villy Thalasso Strunjan

Počet termínů:

110 termínů / 110 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Popis
Popis:
Relax v přímořském letovisku Strunjan! Ubytování ve vilkách obklopených zelení – v ceně polopenze a vstup do bazénů v hotelu Svoboda
Ubytování ve vilkách pouze cca 250 m od moře
Vhodné pro rodiny s dětmi
Stravování formou polopenze nebo plné penze v hotelu Svoboda
V ceně vstup do termálních bazénů
Thalasso terapie – revitalizační procedura (za poplatek)
Saunový svět (za poplatek)
Široká nabídka masáží (za poplatek)
Vlastní doprava
Komplex Thalasso Strunjan

V polovině cesty mezi Izolou a Portoroží leží poloostrov Strunjan. Ve stejnojmenném městě najdete lázeňský komplex Thalasso Strunjan, který je obklopen piniovým hájem a leží cca 400 m od pobřeží. Kombinace příjemného středomořského klimatu, mořské vody a mořského bahna nepodporuje pouze terapeutickou léčbu, ale nabízí jedinečnou atmosféru, ve které obnovíte svou vnitřní energii a získáte novou radost ze života. Komplex nabízí několik typů ubytování a je vhodný pro rodiny s dětmi a všechny, kteří chtějí strávit příjemnou relaxační dovolenou. Díky kongresové hale až pro 60 osob je také hojně využíván pro pořádání konferencí.


Ubytování ve vilách obklopených středomořskou vegetací

Resort Thalasso Strunjan se nachází pouze pár kroků od moře a je obklopen typickou středomořskou vegetací. Ubytováni budete v komfortních pokojích jedné z pěti vil – vila Oljka, Cipresa, Mirta, Pinija nebo Šivka. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, fénem, SAT/TV, telefonem, rádiem a balkonem nebo terasou. Prostřední je jako stvořené pro rodinnou dovolenou. K dispozici je nedaleké minigolfové hřiště a na pláži je postaveno hřiště pro děti. Pro nejmenší jsou v letních měsících organizovány různé dílny a dětské hry.
Hosté ubytováni ve vilách mají zajištěno stravování ve vedlejším hotelu Svoboda (cca 150) a mají také zdarma vstup do bazénů v hotelu.

Hotel Svoboda leží v přímořském centru klimatických lázní Thalasso Strunjan pouze cca 250 m od pobřeží. Nabízí luxus rozsáhlého lázeňského a zdravotnického zařízení pod jednou střechou. V hotelu najdete vše potřebné pro strávení odpočinkové dovolené. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, kavárnou, snack barem, úschovnou zavazadel, WiFi připojením, společenskými prostory, lázeňským centrem Salia, výtahem a parkovištěm.

Stravování probíhá formou polopenze nebo plné penze (dle zvolené varianty). Snídaně – bufetové, obědy a večeře – servírovaný hlavní chod, předkrm, polévka a výběr zeleniny a dezertů formou bufetu


Bazény, saunový svět a lázeňské centrum Salia

Hotel Svoboda má venkovní i kryté bazény s vyhřívanou mořskou vodou, sauny, posilovnu, zdravotní a rehabilitační středisko a lázeňské centrum Salia, které nabízí Thalasso terapii. Thalasso terapie je revitalizační procedura, která využívá různé prvky z jezera (moře), jako čerstvá jezerní (mořská) voda, jezerní (mořské) vodní rostliny a stopové prvky, kombinované s teplem. Thalasso terapie umožňuje tělu doplnit si základní revitalizační přírodní prvky a minerální soli. Taktéž zlepšuje krevní oběh a poskytuje celkovou relaxaci pro tělo, mysl a duši. Dopřejte si také některou z široké nabídky masáží, jako je například aromatická masáž hlavy nebo celého těla, bahenní zábaly, masáže lávovými kameny, medová detoxikační masáž a spousta dalších lákavých očišťujících procedur.


Bazény
Vnější plavecký a relaxační bazén (v hotelu) – 120 m2, mořská voda, 24 – 26 °C, bazén otevřen jen během sezóny. Z důvodu údržby bude bazén uzavřen od 24.07. do 30.07.2017.
Vnitřní plavecký a relaxační bazén (v hotelu) – 200 m2, mořská voda, 30 – 32 °C, vodopád, relaxační místnost, bar s občerstvením, bazén otevřený celoročně
Vnitřní (v hotelu) – 120 m2, 31 - 32 °C, bazén otevřený celoročně
Vnitřní dětský bazén (v hotelu) – 30 m2, ohřívaná voda, 30 – 32 °C, bazén otevřený celoročně
Vnitřní sedací bazén (v hotelu) – 35 m2, mořská voda, 33 – 36 °C, samostatná whirlpool vana, vzduchové trysky, bazén otevřený celoročně
Saunový svět
Finská sauna (80 – 90 °C)
Infrasauna (45°C)
Aromatická parní sauna (45 – 50˚C)
Solná parní sauna (40 – 45°C, vlhkost až 100%)
Sport a zábava
volejbal, plážový volejbal
minigolf
basketbalové hřiště
stolní tenis, tenisové kurty
cyklistika
hudební a taneční večery v hotelu
koupání
Důležité informace
Check in od 14.00, check out do 11.00
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...