Vyhledávání zájezdu
Ville Delsa - Manu - Antonella - Itálie - Adriatická riviéra - Bibione

Ville Delsa - Manu - Antonella

Itálie » Adriatická riviéra » Bibione

, Apartmány starstarstarVille Delsa - Manu - Antonella

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Bibione - transparent 26°C


Popis
Apartmány ve vilách umístěných v zeleni na klidném místě 600 metrů od pláže. Apartmány mají vlastní parkování.
Ubytování
Trilo C-5 - klimatizovaný apartmán pro 3-5 osob - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice se 2 postelemi, ložnice s manželskou postelí, koupelna, balkon.
Quadrilo D-6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice se 2 postelemi, ložnice s manželskou postelí, ložnice s 1 postelí, 2 koupelny z toho jedna je jen se sprchou, balkon.
Poloha
CCa 600 metrů od pláže a asi 200 metrů od večerní pěší zony.
Vzdálenosti
Vzdálenosti z ČR: Bibione - Praha 760 km Bibione - Brno 675 km. Trasy: Praha, České Budějovice, Dolní Dvořiště CZ/A, Linz, Salzburg, Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione (od Linze po Latisanu vede cesta po dálnici) Brno, Mikulov CZ/A, Vídeň, Graz, Klagenfurt Villach, Tarvisio A/I, Udine, dálniční sjezd Latisana, Bibione
Vybavení a služby
Apartmány s televizí, mikrovlnnou troubou a vlastním parkovacím stáním. Apartmány typu Trilo C-5 a Quadrilo D-7 jsou klimatizované.
Stravování
Vlastní.
Doprava
Vlastní nebo busem za příplatek 1.990 Kč/dosp.os., resp. 1.790 Kč/dítě do 11 let včetně. Ohledně svozů z Vašeho bydliště se dále informujte.
Cena zahrnuje
Pronájem apartmánu na 7 nocí. Všechny spotřeby (voda, elektřina, plyn). Plážový servis - slunečník s plážovým lehátkem a křeslem. Spaghetti Party - večerní party v zahradě s konzumací špaget, vína a nealko pití s hudbou a tancem - vše zdarma pro všechny ubytované v apartmánu.
Cena nezahrnuje
Závěrečný úklid (pokud si klient neuklidí sám). Cena za úklid se odvíjí od velikosti apartmánu od cca 30 Euro do 55 Euro za apartmán. Pobytová taxa, cca 0,5 Euro/den pro dospělou osobu, která se platí na místě. Možnost zapůjčení ložního prádla za 8 Euro/osoba a ručníků za 7 Euro/osoba.
Slevy
Všichni klienti mají slevu 30% na Green Fee golfového hřiště mezi Bibione a Lignanem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...