Vyhledávání zájezdu
Villa Park - Slovinsko - Strunjan

Villa Park

Slovinsko » Strunjan

, Vila starstarstarstarVilla Park

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Popis:
Načerpejte síly v přímořském komplexu Thalasso Strunjan – ubytování v depandanci a volný vstup do bazénů!
Ubytování v depandanci Villa Park****
Vhodné pro alergiky
Stravování formou polopenze nebo plné penze v hotelu Svoboda
V ceně vstup do termálních bazénů
Thalasso terapie – revitalizační procedura (za poplatek)
Saunový svět (za poplatek)
Široká nabídka masáží (za poplatek)
Vlastní doprava
Komplex Thalasso Strunjan

V polovině cesty mezi Izolou a Portoroží leží poloostrov Strunjan. Ve stejnojmenném městě najdete lázeňský komplex Thalasso Strunjan, který je obklopen piniovým hájem a leží cca 400 m od pobřeží. Kombinace příjemného středomořského klimatu, mořské vody a mořského bahna nepodporuje pouze terapeutickou léčbu, ale nabízí jedinečnou atmosféru, ve které obnovíte svou vnitřní energii a získáte novou radost ze života. Komplex nabízí několik typů ubytování a je vhodný pro rodiny s dětmi a všechny, kteří chtějí strávit příjemnou relaxační dovolenou. Díky kongresové hale až pro 60 osob je také hojně využíván pro pořádání konferencí.


Villa Park****

Villa Park je hotelová vila s pouhými 12 pokoji navrženými tak, aby bylo minimalizováno množství prachu a alergenů v místnosti. Hosté ubytováni v depandanci Villa Park mohou využívat všech služeb, které nabízí sousední hotel Svoboda. V ceně je vstup do bazénů, ostatní služby jsou za poplatek. Všechny pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, klimatizací (v letních měsících), fénem, satelitní TV, telefonem, rádiem, minibarem a balkonem.

Stravování probíhá v hotelu Svoboda formou polopenze nebo plné penze (dle zvolené varianty). Snídaně – bufetové, obědy a večeře – servírovaný hlavní chod, předkrm, polévka a výběr zeleniny a dezertů formou bufetu

Hotel Svoboda leží v přímořském centru klimatických lázní Thalasso Strunjan pouze cca 250 m od pobřeží. Nabízí luxus rozsáhlého lázeňského a zdravotnického zařízení pod jednou střechou. V hotelu najdete vše potřebné pro strávení odpočinkové dovolené. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, barem, kavárnou, snack barem, úschovnou zavazadel, WiFi připojením, společenskými prostory, lázeňským centrem Salia, výtahem a parkovištěm.


Bazény, saunový svět a lázeňské centrum Salia

Hotel Svoboda má venkovní i kryté bazény s vyhřívanou mořskou vodou, sauny, posilovnu, zdravotní a rehabilitační středisko a lázeňské centrum Salia, které nabízí Thalasso terapii. Thalasso terapie je revitalizační procedura, která využívá různé prvky z jezera (moře), jako čerstvá jezerní (mořská) voda, jezerní (mořské) vodní rostliny a stopové prvky, kombinované s teplem. Thalasso terapie umožňuje tělu doplnit si základní revitalizační přírodní prvky a minerální soli. Taktéž zlepšuje krevní oběh a poskytuje celkovou relaxaci pro tělo, mysl a duši. Dopřejte si také některou z široké nabídky masáží, jako je například aromatická masáž hlavy nebo celého těla, bahenní zábaly, masáže lávovými kameny, medová detoxikační masáž a spousta dalších lákavých očišťujících procedur.


Bazény
Vnější plavecký a relaxační bazén (v hotelu) – 120 m2, mořská voda, 24 – 26 °C, bazén otevřen jen během sezóny. Z důvodu údržby bude bazén uzavřen od 24.07. do 30.07.2017.
Vnitřní plavecký a relaxační bazén (v hotelu) – 200 m2, mořská voda, 30 – 32 °C, vodopád, relaxační místnost, bar s občerstvením, bazén otevřený celoročně
Vnitřní (v hotelu) – 120 m2, 31 - 32 °C, bazén otevřený celoročně
Vnitřní dětský bazén (v hotelu) – 30 m2, ohřívaná voda, 30 – 32 °C, bazén otevřený celoročně
Vnitřní sedací bazén (v hotelu) – 35 m2, mořská voda, 33 – 36 °C, samostatná whirlpool vana, vzduchové trysky, bazén otevřený celoročně
Saunový svět
Finská sauna (80 – 90 °C)
Infrasauna (45°C)
Aromatická parní sauna (45 – 50˚C)
Solná parní sauna (40 – 45°C, vlhkost až 100%)
Sport a zábava
volejbal, plážový volejbal
minigolf
basketbalové hřiště
stolní tenis, tenisové kurty
cyklistika
hudební a taneční večery v hotelu
koupání
Důležité informace
Check in od 14.00, check out do 11.00
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.