Vyhledávání zájezdu
Villa Paola - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano

Villa Paola

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano

, ApartmányVilla Paola

Počet termínů:

53 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Paola - Lignano Riviera
Ubytování
apartmán, C trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice s dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem a kuchyňka.

(max. 6 osob, počet ložnic, 2)
přízemí nebo 1. patro, balkon nebo terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), trezor, lednice, samostatný mrazák, pračka, sprcha, zahradní nábytek, vlastní krb ((pouze apartmány v 1.patře)), parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Lignano Riviera je nejklidnější částí letoviska, celé je ponořeno do pásů piniových hájů a převažuje zde spíše vilková zástavba. Nabízí zde možnost navštívit zoologickou zahradu Punta Verde, dětský zábavní park I Gommosi a pro milovníky golfu je zde Golf Club Lignano. Tahle příjemná přírodní část se stala oblíbeným místem známého spisovatele Ernesta Hemingwaye, který se sem rád vracel kvůli krásným přírodním scenériím, plážím, lagunám a ústí řeky Tagliamento. I když zde najdete obchody a obchůdky, restaurace, pizzerie a supermarkety, hlavní charakteristikou je klid a příjemná místa, na která se nedá zapomenout.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Popis objektu

Vila PAOLA (Calle Schiller) se zahradou a 4 apartmány je situovaná v klidné části plné zeleně a nedaleko centra Lignano Riviera, kde se nachází obchody, supermarket, restaurace, pizzerie a bary. Apartmány mají vlastní sociální zařízení, pračku, trezor, klimatizaci, TV/SAT, jednu nebo dvě terasy a parkovací místo v zahradě.

Vzdálenost od
pláže 500 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...