Vyhledávání zájezdu
Villa Brigitte - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano - Pineta

Villa Brigitte

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano » Pineta

Lignano - Pineta, VilaVilla Brigitte

Počet termínů:

50 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Brigitte - Lignano Pineta
Ubytování
apartmán, D quadri 6 -

přízemí: ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem. 1.patro: 2 ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma lůžky.

(max. 6 osob, počet ložnic, 3)
mezonet (přízemí / 1. patro, vnitřní schodiště), zahrádka, terasa, klimatizace, bez patrových postelí, TV (satelit), trezor, lednice, samostatný mrazák, myčka, pračka, sprcha ((sprchový kout)), druhé soc. zařízení (se sprchovým koutem), zahradní nábytek, parkovací místo, 2. parkovací místo, nástupní dny pátek, příjezd od 16:00 do 19:30, odjezd 10:00
Popis letoviska

Prostřední část letoviska Lignano, Lignano Pineta, nabízí druhé, menší centrum s typickými obchůdky a restauracemi. Tato část je mnohem klidnější, než Sabbiadoro a většina domů a vilek je obklopena zelenými zahradami a vzrostlými piniemi. V této části jsou pak umístěny i zábavní atrakce města – Aquasplash, Gulliverlandia i lunapark.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Popis objektu

Překrásná villa BRIGITTE (Via delle Dune, 43) pro dvě rodiny leží uprostřed zeleně na klidném místě, nedaleko pláže a přesto v blízkosti obchodů, kaváren, cukráren i pizzérií. Nepříliš daleko se nachází nový olympijský bazén, aquapark Aquasplash a tématický zábavní park Gulliverlandia. Vila je ideálním místem pro relaxaci a k bezpečným dětským hrám, v oplocené zahradě je k dispozici venkovní posezení a lehátka k opalování. Oba apartmány jsou mezonetové, mají dvojí sociální zařízení, TV/SAT, klimatizaci, trezor, pračku, myčku a dvě parkovací místa uvnitř zahrady.

Vzdálenost od
pláže 150 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocená
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...