Vyhledávání zájezdu
Vila Ciol - Itálie - Friuli - Venezia Giulia - Lignano

Vila Ciol

Itálie » Friuli - Venezia Giulia » Lignano

, ApartmányVila Ciol

Počet termínů:

13 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Vila Ciol - Lignano Riviera
Ubytování
apartmán, C trilo 6 -

ložnice s manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí nebo se dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvougaučem, kuchyňka.

(max. 6 osob, počet ložnic 2)
zvýšené přízemí, balkon, klimatizace, bez patrových postelí, TV, lednice, samostatný mrazák, pračka, mikrovlnná trouba, sprcha, druhé soc. zařízení, s vanou (v suterénu), parkovací místo, nástupní dny sobota, příjezd od 16:00 do 19:00, odjezd 10:00
Popis letoviska

Lignano Riviera je nejklidnější částí letoviska, celé je ponořeno do pásů piniových hájů a převažuje zde spíše vilková zástavba. Nabízí zde možnost navštívit zoologickou zahradu Punta Verde, dětský zábavní park I Gommosi a pro milovníky golfu je zde Golf Club Lignano. Tahle příjemná přírodní část se stala oblíbeným místem známého spisovatele Ernesta Hemingwaye, který se sem rád vracel kvůli krásným přírodním scenériím, plážím, lagunám a ústí řeky Tagliamento. I když zde najdete obchody a obchůdky, restaurace, pizzerie a supermarkety, hlavní charakteristikou je klid a příjemná místa, na která se nedá zapomenout.
Z Lignana se můžete s námi zúčastnit organizovaných výletů do Benátek.

Připravili jsme pro vás výběr oblíbených ubytování, která je třeba rezervovat brzy, jedná se o stálice, které bývají brzy vyprodané:
Neodkládejte výběr dovolené v Lignanu

Každý rok přidáváme další možnosti ubytování, zde se můžete podívat na naše novinky v Lignano.

Popis objektu

Elegantní dvouapartmánová vila CIOL (Corso dei Continenti, 133) se nachází uprostřed zeleně v klidné části letoviska, nedaleko centra Lignano Riviera se supermarkety, bary a pizzeriemi. V blízkosti leží Riviera Park o rozloze 20.000 m² zeleně, barem s občerstvením a společenskou zábavou pro děti i dospělé. Klientům je k dispozici zahrada s venkovním posezením, barbecue a dvěma slunečními lehátky. Apartmány mají dvojí sociální zařízení, TV, klimatizaci, mikrovlnnou troubu, pračku, balkon a parkovací místo.

Vzdálenost od
pláže 750 m
Pozice objektu v letovisku
klidné místo
Venkovní dispozice
zahrada, oplocená, společný gril/barbecue
Minimální počet nocí
standardně 7

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...