Vyhledávání zájezdu
Viktoriiny vodopády a NP Chobe - Botswana

Viktoriiny vodopády a NP Chobe

Botswana

, starstarstarViktoriiny vodopády a NP Chobe

Počet termínů:

2 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky -

Počasí:

Dnes Počasí v Gaborone - transparent 36°C


Popis zájezdu

Tento zájezd nás zavede do Botswany a Zimbabwe. NP Chobe je znám díky jedné z nevětších koncentrací zvěře v Africe vůbec a skýtá jedinečnou příležitost k pozorování velké pětky - lev, nosorožec, slon, levhart a buvol. Zvláště typická jsou obrovská stáda slonů, buvolů a smečky lvů. Vychutnáme si klasickou game drive i safari formou plavby na lodi po řece Chobe s jejími věrnými obyvateli, hrochy a krokodýli. Viktoriiny vodopády neboli Mosi-oa-tunya, "Kouř, který hřmí" jsou největší vodopády na světě (šířka 1700 m, výška 108 m) a my budeme mít tak akorát čas si je dobře prohlédnout a třeba i vyzkoušet nějakou z mnoha nabízených adrenalinových aktivit.

Zájezd je možno výhodně spojit s navazujícím zájezdem To nejlepší z Jihoafrické republiky.


Upozornění:

Na tento zájezd nelze uplatnit slevy ze systému CK Adventura!


Průvodce:

Tento zájezd je pouze s anglicky mluvícím průvodcem v NP Chobe a při fakultativních aktivitách. Český průvodce na vyžádání.


Poznámka:

Zájezd jde předsadit i před jiné termíny JARu či samostatně již od jedné osoby. V případě samostatného zájezdu je potřeba připočítata letenku z ČR a zpět.

Program

1. den:

Letecky Johannesburg - Viktoriiny vodopády: v podvečer plavba lodí po Zambezi s výhledem na západ slunce.2. - 3. den:

Viktoriiny vodopády - jedny z největších vodopádů na světě; prohlídka vodopádů a okolí; velký výběr fakultativních programů: let vrtulníkem nad vodopády, procházka se lvem, vyjížďka na slonu, bungee, rafting; fakultativně boma večeře, tradiční africké jídlo za zvuku rytmů domorodých tanečníků a djembe bubeníků.4. den:

NP Chobe - safari v nejrozmanitější rezervaci v Botswaně zaručující prvotřídní podívanou (včetně lodního safari): množství slonů, buvolů, dobré předpoklady vidět smečku lvů, hroši, krokodýli v řece, velké množství ptáků (ideální lokalita na tzv. "bird watching").5. den:

Letecky do Johannesburgu a zpět do Prahy nebo pokračování navazujícím zájezdem.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.