Vyhledávání zájezdu
Víkend v Pekingu - Čína

Víkend v Pekingu

Čína

, Program

FM


Víkend v Pekingu

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 4 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy v odpoledních hodinách přímým letem do Pekingu.

2. den: Přílet v ranních hodinách do „císařské metropole“ – Pekingu. Následuje okružní jízda městem pro základní seznámení se s městem. „Srdce Pekingu“ náměstí Nebeského klidu Tiananmen s Maovým mauzoleem, ze kterého se dá volně projít do Zakázaného města – palácového komplexu čínských panovníků z dynastie Ming a Čching vystavěného v 15. století, Jingshan Park - pahorek s výhledem na centrum města, největší tibetský klášter mimo Tibet – lamaistický chrám Jong-che-gong, volno na individuální oběd, odjezd na hotel, ubytování, individuální volno, nocleh.

3. den: Po snídani individuální volno nebo celodenní fakultativní výlet průsmykem Badaling, kde je zpřístupněná část Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6000 kilometrů. Oběd v místní restauraci, v odpoledních hodinách navštívíme jednu z hrobek panovníků z dynastie Ming. Cestou do hotelu foto zastávka u národního stadionu Birdnest (Ptačí hnízdo), individuální volno, nocleh.

4. den:
Po snídani individuální volno nebo celodenní fakultativní výlet po nejznámějších atraktivitách Pekingu. Dopoledne návštěva největší ZOO v zemi s hlavní atrakcí a symbolem Číny pandou velkou, oběd v místní restauraci. Přejezd k malebnému jezeru Kunming s nádherným Letním palácem I-che-jüan – sídlo císařů z dynastie Quinq. Areál byl založen ve 12. století a nachází se zde mnoho unikátních staveb – např. Zahrada Ctnosti a harmonie, Palác radosti a dlouhého života, Most sedmnácti oblouků či na břehu se tyčíčí mramorová loď císařovny Cch´Si. Následuje Chrám Nebes Tchien-tchan, který byl postaven v roce 1420 a tvoří ho řada posvátných objektů obklopených zelení. Za návštěvu stojí např. Síň modliteb, Zeď ozvěn nebo Oltář Nebes … návštěva hedvábné dílny. Individuální volno, nocleh.

5. den: Po snídani check out na hotelu, volno k individuální prohlídce města, odpočinek před nočním transferem na letiště.

6. den: Odlet z Pekingu v brzkých ranních hodinách, dopoledne přílet do Prahy.
Fakultativní služby
• vízum 2.500,- Kč

• příplatek za jednolůžkový pokoj 3.990,- Kč

• celodenní výlet na Velkou čínskou zeď 3.690,- Kč

• celodenní výlet Pekingem 1.590,- Kč
Informace
Minimální počet pro realizaci je 20 osob.

Změna programu a hotelu vyhrazena.
Cena nezahrnuje
• vstupné do památkových objektů

• spropitné (místní personál, průvodce, řidič)
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Peking-Praha

• 3 noclehy se snídaní v hotelu **** v centru města

• transfery dle programu

• česky mluvícího průvodce

• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.