Vyhledávání zájezdu
Velký okruh východní Kanadou - Kanada

Velký okruh východní Kanadou

Kanada

, Hotel starstarstarVelký okruh východní Kanadou

Počet termínů:

4 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Objevování tajů východní Kanady
Popis zájezdu
Poznávací zájezd (fly & drive), 12 dní, hotely 3*, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním zapůjčeným automobilem.
Cenu garantujeme při min. počtu 2 os.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

Možnost ubytování přímo v centru měst za příplatek. Prosím, kontaktujte CK.

TRASA: Toronto / Niagara Falls / Toronto / Ottawa / Québec / Tadoussac / Montreal / Kingston / Toronto

Kanada
Druhá největší země světa se nachází na severoamerickém kontinentu. Díky své velké rozloze a ne příliš příznivému klimatu se zde nachází doposud neobjevená místa. Patří do Britského společenství národů Commonwealth a hlavou státu je tak britská královna. Země javorového listu nabízí krásnou přírodu i moderní metropole. Kanadská města dýchají zvláštní francouzsko-britskou atmosférou a i mezi moderními budovami najdeme architektonické skvosty staré tisíce let. Příroda Kanady je jedinečná. Tyrkysová voda jezer v sobě odráží vrcholky zasněžených hor a rozkvetlých květin při březích.Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Toronto:Holiday Inn Toronto Airport East | Ottawa: Days Inn Ottawa West | Quebec: Hotel Universel Quebec City | Montreal: The Quality Hotel Midtown Montreal | Kingston: Ramada Kingston | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den - Toronto: Odlet do Kanady. Přílet na mezinárodní letiště v Torontu. Vyzvednutí automobilu v blízké autopůjčovně. Individuální volno.
Toronto je největší město Kanady a také hlavní finanční a obchodní centrum. Volný čas můžete využít k prohlídce města a navštívit například CN Tower, která byla dlouhou dobu nejvyšší budovou světa a odkud je krásný pohled na celé město. Ubytování a nocleh.Hotel.

2. den - Toronto / Niagara Falls / Toronto: Dnes Vás čeká celodenní výlet k Niagarským vodopádům (cca 120 km). Tyto vodopády jsou nejnavštěvovanější vodopády na světě. Nachází na hranici USA a Kanady. Jsou tvořené třemi vodopády - Horseshoe Falls, American Falls a Bridal Veil Falls, ležícími na řece Niagaře. Doporučujeme vystoupat na jednu z nedalekých vyhlídkových věží Skylon Tower nebo Minolta Tower, odkud uvidíte tyto vodopády v celé své kráse. Poté návrat do Toronta, ubytování v hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

3. den - Toronto: Individuální volno v Torontu. Možnost návštěvy místních památek. Za návštěvu stojí například historická stavba Casa Loma, čtvrť China Town, řada muzeí a galerií anebo samotné jezero Ontario, na jehož březích město Toronto leží. Ubytování v hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

4. den - Toronto / Ottawa: Odjezd z Toronta směrem k hlavnímu městu Kanady, Ottawě ( cca 450 km). Zde byste určitě neměli vynechat návštěvu kanadského Parlamentu (Parliament Hill), který leží u řeky Ottawy. Jedná se o architektonicky cenný komplex viktoriánských a novogotických budov o rozloze více než 110 000 m2, který doplňují krásné anglické a francouzské zahrady. Jeho součástí je Peace Tower, která je vysoká 92 m a ze níž si můžete vychutnat pohled na celé město. Dále můžete navštívit místní muzea či galerie. Pokud se zajímáte o kanadskou kulturu a umění, doporučujeme návštěvu kanadská Národní galerie, Národního uměleckého centra či kanadského muzea kultury. Pokud Vám zbyde čas, navštivte i místní katedrálu, věž Victory anebo nedaleké vodopády. Ubytování v hotelu, nocleh.Hotel, snídaně.

5. den - Ottawa / Québec: Po snídani odjezd z Ottawy směrem do další kanadské metropole - Québecu (cca 320 km). Toto město leží na řece Svatého Vavřince a jeho historické centrum je zapsané na Seznam UNESCO. Toto město s krásnou architekturou a značným kouzlem má mnoho co nabídnout. Prohlídku můžete začít nejdůležitější historickou stavbou ve městě - budovou parlamentu. Další významnou budovou je bazilika Notre Dame de Québec, nejstarší severoamerická katedrála. Celé město si můžete prohlédnout z vyhlídky Cape Diamond. Město je také jedinečné svými dochovanými městskými hradbami. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

6. den - Québec / Tadoussac / Québec: Dnes Vás čeká výlet do městečka Tadoussac (cca 217 km). Tadoussac leží na soutoku řek Svatého Vavřince a Saguenay. Nachází se zde krásný záliv, kam si často připlouvají hrát velryby. Samotné městečko láká krásnou historickou atmosférou s cennými architektonickými památkami, to celé obklopeno krásnou přírodou. Poté návrat zpět do Québecu. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

7. den - Québec / Montreal: Po snídani odjezd z Québecu do města s největším vnitrozemským přístavem na světě, do Motrealu (cca 250 km). Pokud máte rádi památky, vydejte se do Starého města, kde najdete například památník Paula Chomedey de Maisonneuve, který položil základní kámen města, a baziliku Notre-Dame. Za prohlídku stojí i katedrála Marie-Reine-du-Monde, zmenšenina Chrámu sv. Petra v Římě. Vzpomínkou na ZOH, které se zde konaly v roce 1976, je olympijský stadion s jeho typickou šikmou věží. Pokud si budete chtít odpočinout, doporučujeme procházku parkem Mont Royal (Královská hora), odkud se Vám naskytne krásný pohled na celý Montreal. Město má výjimečnou francouzskou atmosféru, a proto je někdy nazýváno severoamerickou Paříží. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

8. den - Montreal: Individuální volno v Montrealu. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

9. den - Montreal / Kingston: Po snídani odjezd z města Montreal do města Kingston (cca 280 km). Doporučujeme procházku po historickém centru, kde se nachází velké množství budov ve staroanglickém stylu. Pro milovníky hokeje se zde nachází nejstarší muzeum hokeje. Z místního přístavu také každodenně vyplouvají lodě na projížďku po řece Svatého Vavřince. Velmi zajímavá je pevnost Fort Henry. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

10. den - Kingston / Toronto: Dopoledne poslední možnost k prohlídce Kingstonu a poté odjezd zpět do Toronta (cca 260 km). Individuální volno v Torontu. Ubytování a nocleh.Hotel, snídaně.

11. den - Toronto: Po snídani individuální volno v Torontu. Odjezd na mezinárodní letiště. Odevzdání vypůjčeného automobilu. Odlet zpět domů.
Snídaně.

12. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.