Vyhledávání zájezdu
Velký okruh Ecuadorem - Ekvádor

Velký okruh Ecuadorem

Ekvádor

, Hotel starstarstarVelký okruh Ecuadorem

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Quito - transparent 17°C


1. den
PRAHA - QUITO
Odlet z Prahy do Quita. po příletu uvítání průvodcem America Tours, transfer do hotelu, ubytování a orientační meeting.
2. den
QUITO
Prohlídka Quita - skvostu koloniální kultury. Toto město, ležící v nadmořské výšce bezmála 3000 metrů, se může pochlubit jedinečnou kolekcí chrámů, kostelů, katedrál a dalších historicky cenných staveb. Odpoledne navštívíte slavný monument "střed světa" postavený přímo na rovníkové čáře. Nocleh v Quitu.
3. den
OTAVALO
Celodenní výlet do indiánských vesnic v podhůří severních And a prohlídka největšího indiánského trhu v Jižní Americe - Otavalo Indian Market. Můžete zde obdivovat vystavené rukodělné výrobky - ponča, tapiserie, šperky, klobouky a mnoho dalších výrobků. Návrat do Quita ve večerních hodinách.
4. den
VULKÁN COTOPAXI
Celodenní výlet k činnému vulkánu Cotopaxi. Tato sopka je se svojí výškou téměř 6000 metrů druhou největší horou Ecuadoru. Zajímavostí je ledovec na jejím úbočí, který je jedním z mála světových ledovců v rovníkové oblasti. Návrat do hotelu v podvečer.
5. den
AMAZONIE
Dnešní cesta Vás zavede z regionu And silnicí s jedinečnými výhledy na horské velikány do oblasti tropických pralesů Amazonie. Již během cesty budete mít možnost pořídit krásné fotografie pralesních údolí a krásných vodopádů... Po ubytování ve stylových bungalovech a nezbytném odpočinku po cestě se během večeře ( v ceně) seznámíte s plány na nadcházející den.
6. den
AMAZONIE
Cílem dopoledního výletu je kaskádový vodopád La Cascada de Latas. Po krátké plavbě motorovou kánoí a trailu pralesem Vás čeká osvěžující koupel pod vodopádem v křišťálově čisté vodě pralesní řeky. Po návratu zpět oběd. Odpoledne se můžete těšit na vycházku do pralesa a pozorování jeho obyvatel - od rostlin a hmyzu až po opice a mnoho zdejších druhů ptactva. Večer společné posezení u krbu, společná večeře.
7. den
BAŇOS
Návrat do regionu Andes, prohlídka vesnic Puyo a Baňos, návštěva velkolepého kaňonu Pastaza, nocleh v Baňos.
8. den
VULKÁN TUNGURAHUA
Vesnice Baňos je položena v údolí s množstvím vodopádů. Hlavní atrakcí je ale barevný kouř vycházející ze sopečného jícnu Tungurahua. Místní indiáni toto místo uctívají jako projev síly "matky přírody". Prohlídce tohoto údolí je zasvěcen dnešní den.
9. den
VULKÁN CHIMBORAZO, RIOBAMBA
Celodenní přejezd jedinečnou přírodou k nejvyšší hoře Ecuadoru - vulkánu Chimborazo. Ubytování v městě Riobamba.
10. den
NARIZ DEL DIABLO, CUENCA
Dnešní zážitky z Vás hned tak nevyprchají !! Na programu je jízda železnicí Nariz del Diablo. Jízda vlakem nad srázy a kaňony s jedinečnými výhledy na vulkán. Chimborazo je mnohými považována za vrchol zájezdu. Odpoledne ještě navštívíte ruiny Ingapirca, nocleh Vás očekává ve městě Cuenca.
11.den
CUENCA
Prohlídka města a volno k samostatné prohlídce. Město je známé jedinečnou koloniální architekturou, slavnou katedrálou, klášterem a květinami zarostlými náměstími.
12.den
EL CAJAS, GUAYAQUIL
Návštěva národního parku El Cajas. Po prohlídce pokračování cesty do Guayaquilu, nocleh
13.den
GUAYAQUIL
Po snídani Vás čeká prohlídka hlavního města ecuadorského pobřeží, která zahrnuje největší turistické atrakce historie i současnosti. Nocleh v centru města.
14.den
GUAYAQUIL - PRAHA
Dle Vašeho cestovního plánu transfer na letiště a odlet do Prahy nebo fakultativní prodloužení pobytu v Ecuadoru čtyřdenní plavbou po souostroví Galapágy.
15.den
Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.
Obecný popis

15 dnů Ecuador

Quito - Otavalo - vulkán Cotopaxi - Baňos - vulkán Chimborazo - Rio Bamba - Cuenca - NP El Cajas - Guayaquil

Minimální počet 8 osob

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.

Zájezd může být směřován opačně.

Cena zahrnuje
leteckou dopravu dle itineráře v turistické tříděletištní taxy a poplatky k zaoceánským letům13 x ubytování dle itineráře v hotelech kat.3-4* pozemní dopravu dle itinerářeprogram dle itineráře včetně uvedených vstupůslužby vedoucího zájezdu America Tours a místních průvodců13x snídaněstravu uvedenou v itinerářikomplexní pojištění vč. pojištění stornazákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
stravu nejmenovanou v itinerářivstupy a fakult. akce nezahrnuté do programu zájezduspropitné lokálním průvodcům, řidičům, personálu hotelů a restauracíevent. nutná tranzitní víza pro cestu do cílové destinace
Příplatky
Příplatek za jednolůžkový pokoj 22.300 Kč
Slevy
Sleva pro třetí osobu na pokoji 3.800 Kč

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.