Vyhledávání zájezdu
Velká Fatra - Slovensko - Žilinský kraj

Velká Fatra

Slovensko » Žilinský kraj

, Hotel starstarstarVelká Fatra

Počet termínů:

2360 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze, Plná penze, Light all inclusive

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: VELKÁ FATRA - Turčianské Teplice
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
2 - lůžkové pokoje *** s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč nebo křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, Wi-Fi, balkon (většina pokojů).
Poloha
Turčianské Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianské Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.
STRAVA
Polopenze nebo plná penze - bufetové stoly. U balíčku Wellness GOLD - All Inclusive vč. celodenní konzumace vybraných nápojů ve vybraných střediscích Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).
DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO
Vítejte v TURCI - prohlédněte si promoční video z oblasti TURIEC - ZDE
DALŠÍ SLUŽBY
Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační) Celodenní vstup: 16,60 € 3-hodinový vstup: 12,95 € 2-hodinový vstup: 10,95 € Vstup na večerní koupání: 8,30 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 32,9 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 29,9 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod., 2-hod., celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
DÍTĚ
Jedno dítě do 10,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA! Jedno dítě do 3,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA! Jedno dítě zdarma povoleno v pokoji při obsazení dvou pevných lůžek. Dětská cena je stanovena pouze pro pobyt SPA&AQUAPARK a platí v doprovodu min. 1 dospělého (resp. plně platícího) na pokoji. Léčebné pobyty nejsou vhodné pro děti do 15-ti let.
LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍ
SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj., DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).
SILVESTR
SILVESTR V ZLATÝCH KÚPEĽOCH ( 7 dnů/6 nocí, nástupní dny út, st, čt, pá ) - NA DOTAZ - 6x ubytování s polopenzí v kat. 3* - lékařské vyš. / konzultace - 6x 3-hod. vstup do Spa&Aquaparku - neomezený vstup do plaveckého bazénu Olympic a do fitness dle provozní doby. - vystoupení folklórního souboru URPÍN - vítěz TV show Zem zpieva - Dětský Silvestr, bohatý kulturní a animační program po dobu celého pobytu, slevy na skipasy v partenrských lyž. střediscích ( na místě dle volby klienta ) Silvestrovský pobyt nelze objednat bez vstupenky na silvestr. oslavu : ! Silvestrovský večer se koná ve 3 sálech - vstup nutno rezervovat dopředu - počet míst je omezen ! : sál MAXMILIÁN - vstup 1780,- Kč - slavnostní večeře s přípitkem, lahev vína pro 2 osoby, teplé i studené švédské stoly, půlnoční přípitek, sladkosti na stole, moderátor večera, atraktivní program - Kašuba Band sál ŽOFIA - vstup 1490,-Kč - slavnostní večeře s přípitkem, lahev vína pro 2 osoby, teplé i studené švédské stoly, půlnoční přípitek, sladkosti na stole, moderátor večera, atraktivní program - Trio Exelence sál ART CAFE - vstup 890,-Kč - lahev vína pro 2 osoby, teplé i studené švédské stoly, půlnoční přípitek, sladkosti na stole, moderátor večera, atraktivní program - DJ Pavlík.
Parkování
Nehlídané parkoviště bez poplatku. Garáž: 3,30 EUR/den (nutno rezervovat dopředu)
POBYT SE ZVÍŘETEM
Nepovolen
Poznámka
Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Velká Fatra a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze a All Inclusive začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Velká Fatra od 12.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.
SLEVY A VÝHODY
SLEVA 20% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ platí pro pobyty od 5-ti nocí v termínech 2.1. - 31.3.2018 a 1.11. - 23.12.2018 - slevu lze uplatnit pouze v případě plné úhrady pobytu do 60 a více dní před nástupem. Pobyty s uplatnění slevy není možné měnit a vztahuje se na ně 100% storno. SLEVA 15% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ platí pro pobyty od 5-ti nocí v termínech 3.4. - 31.10. 2018 - slevu lze uplatnit pouze v případě plné úhrady pobytu do 60 a více dní před nástupem. Pobyty s uplatnění slevy není možné měnit a vztahuje se na ně 100% storno.
PROGRAMOVÝ POBYT č.1
SPA& AQUAPARK (minimální délka pobytu 2 noci, nástup libovolný)
- ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování služby pro děti: - ubytování (dle zvoleného počtu nocí) - polopenze (dle zvoleného počtu nocí) - 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.
PROGRAMOVÝ POBYT č.2
KLASIK léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování , - 7x plná penze, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně , např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. Prodloužení pobytu na dotaz.
PROGRAMOVÝ POBYT č.3
MEDICÍNSKÝ WELLNESS (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování , - 3x plná penze, - 1x vyšetření / konzultace, - 1x Lazuritová perličková koupel, - 1x speciální masáž - 45 min., - 1x Teploléčba (1 procedura denně) - 3x 2hod vstup do SPA&AQUAPARKu, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. NELZE UPLATNIT SLEVU ZA VČASNÝ NÁKUP. Možnost prodloužení pobytu .
PROGRAMOVÝ POBYT č.4
GOLD WELLNESS ALL INCLUSIVE light (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování , - 3x plná penze, - 1x vyšetření / konzultace, - 1x Lazuritová perličková koupel, - 1x speciální masáž - 45 min., - 1x Teploléčba (1 procedura denně) - 3x 2hod vstup do SPA&AQUAPARKu, - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování. - GOLD BONUSY: - 1x 3-hod. vstup do SPA&AQUAPARKu, - ovocný košík a lahev sektu při příjezdu - snídaně na pokoj dle výběru : francouzká, anglická, racio, slovenská - nápoje z GOLG nápojového lístku ve vybraných středscích - GOLD zóna pro nerušené stravování NELZE UPLATNIT SLEVU ZA VČASNÝ NÁKUP. Možnost prodloužení pobytu .
PROGRAMOVÝ POBYT č.5
POBYT SENIOR 55+ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) - 5x ubytování - 5x polopenze, - 1x lékařské vyšetření / konzultace, - 10x léčebná procedura na základě doporučení lékaře a indiv. programu (2 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů, - parkování Možnost prodloužení pobytu.
CELKOVÁ KAPACITA
496 lůžek
REKREAČNÍ POPLATEK
1,05,- EUR/den
AKČNÍ NABÍDKA
LÁZNĚ + TERMÁLY + WELLNESS + CELOROČNÍ AQUAPARK
PROČ K NÁM ?
Proč lázeňský hotel Velká Fatra Turčianské Teplice: - komfortní ubytování - procedury a další služby dostupné suchou nohou - internet na pokojích Proč Lázně Turčianské Teplice: - léčba urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů - unikátní Turčianská zlatá kúra (díky optimálnímu obsahu minerálů a vhodné teplotě turčianská voda znásobuje příznivé účinky zlata na zdraví a krásu. - unikátní spojení: lázně + wellness + aquapark - celoroční aquapark - termální voda do 33 °C - SPA - léčivá termální voda 38 °C - bohatý kulturní program
Vybavení
Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).
PŘÍJEZD AUTEM
Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra.
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Turčianských Teplic. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...