Vyhledávání zájezdu
Velikonoční ostrov - Chile

Velikonoční ostrov

Chile

, ProgramVelikonoční ostrov

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky -

Počasí:

Dnes Počasí v Santiago - transparent 18°C


Popis zájezdu

Nejosamělejší obydlené místo na světě, sopečný ostrov, který sám sebe nazývá "Pupkem světa". Prohlídka kráterů Orongo a Rano Raraku i známých soch moai je "povinná" a nebojte se - na koupání v teplém Pacifiku si také čas najdeme.


Upozornění:

Vzhledem k tomu, že v tuto chvíli nejsou ještě k dispozci letové řády na podzim 2018, termín je orientační a může se drobně změnit.


Průvodce:
Jiří Holub, Iva Faltová - specialisté na Latinskou Ameriku
.
Poznámka:

Zájezd je samostatně neprodejný. Pouze v kombinaci se zájezdem Národní parky Patagonie. V případě zájmu o zájezd pouze na Velikonoční ostrov nás kontaktujte.

Program

0. den:

Letecky Praha – Santiago de Chile (v případě, že nepokračujete ze zájezdu NP Patagonie).1. den:

Přelet Santiago de Chile – Rapa Nui, pěší procházka k prvním sochám moai - plošina Ahu Tahai nedaleko hlavního městečka Hanga Roa.2. den:

Velký okruh ostrovem – výlet po plošinách s fascinujícími sochami a seznámení s historií a záhadami ostrova; návštěva kráteru Rano Raraku s přibližně 300 sochami v různém stupni opracování; koupání na pláži Anakena a návštěva Ahu Akiwi, kde se vyráběly "klobouky Pukao"; večer sledování slavností Tapati.3. den:

Malý okruh ostrovem – výlet do kráteru Oronko a obřadní vesnice; seznámení s kultem Ptačího muže, výhled na ostrovy; procházka po hraně kráteru; odpoledne koupání a večer slavnosti Tapati.4. den:

Hanga Roa – volný program s možnost návštěvy hlavního městečka; fakultativně zapůjčení kola, koně, skútru nebo objevná cesta k jeskyni Bílých panen - hodinový výlet do "zapovězené" části ostrova k nejmenší moai.5. - 7. den:

Odlet z ostrova, večerní volný program v Santiago de Chile, letecky zpět do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.