Vyhledávání zájezdu
V RYTMU SALSY ZA POZNÁNÍM - Kolumbie

V RYTMU SALSY ZA POZNÁNÍM

Kolumbie

roundtour, HotelV RYTMU SALSY ZA POZNÁNÍM

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Informace o hotelu

Poznejte jedinečnou krásu země, která vytváří vstupní bránu na jihoamerický kontinent a rozkládá se u dvou oceánů.

Praha – Cartagena de Indias – Islas del Rosario – Palenque – vulkán Totumo – Santa Marta – Cabo San Juan de Guía – Playa Cristales – Taganga Jaba Nibue – Praha

Program zájezdu

1. den: Praha–Cartagena
Odlet do destinace. Přivítání na letišti a transfer do hotelu v historickém jádru úchvatného města Cartagena. Ubytování, nocleh.

2. den: Islas del Rosario
Výlet k nádhernému karibskému souostroví Islas del Rosario. Souostroví leží necelých 35 kilometrů jižně od Cartageny a tvoří jej celkem 27 ostrůvků. Jednotlivé ostrůvky jsou obklopeny korálovými útesy a pyšní se nádhernou křišťálově čirou vodou. Celá oblast byla prohlášena také za národní park. Čeká vás plavba mezi jednotlivými ostrůvky až na Encanto, kde následuje čas k odpočinku v hamakách a oběd. Individuální možnost návštěvy akvária (cca 10 USD). V odpoledních hodinách návrat do hotelu a volný program.
Oběd v ceně

3. den: Cartagena
Po snídani půldenní prohlídka krásného koloniálního města ze 16. století, které bylo založeno španělskými konkvistádory. Čeká vás projížďka po nábřeží Bahía de Cartagena, návštěva konventu „Candelaria sobre el cerro de la popa“, pevnosti San Felipe, městského podloubí a historického jádra města. V odpoledních hodinách volný program.

4. den: Palenque
Po snídani odjezd do černošského Palenque. Je to místo, kde žijí potomci Afričanů, kteří utekli před otrokáři a dodnes udržují svoje původní tradice, jazyk, tanec a kuchyni. V Palenque žije přibližně 3 500 obyvatel. Seznámíte se s místní kulturou, shlédnete zdejší tance a pochutnáte si na typickém jídle.
Oběd v ceně

5. den: Cartagena – vulkán Totumo – Santa Marta
Po snídani odjezd do Santa Marty, nejstaršího města v Kolumbii. Během cesty zastávka u malého vulkánu, v jehož kráteru je teplé bahno – které vám poslouží k menší relaxaci. Cesta pokračuje do Santa Marta, lemovaného krásnými plážemi a velkolepým pohořím Sierra Nevada de Santa Marta. Prohlídka města, ubytování, volný program, nocleh.

6. den: Cabo San Juan de Guía
Po snídani odjezd ke vstupní bráně národního parku Tayrona, jednoho z nejkrásnějších úseků karibského pobřeží na úpatí mohutného pohoří Sierra Nevada de Santa Marta. Čeká vás procházka podél nejvyhlášenějších pláží Caňaveral, Arrecifes, Arenillas, La Piscina, až k pláži Cabo de San Juan, kde následuje oběd a volný čas k odpočinku. V odpoledních hodinách návrat k autobusu (fakultativní možnost dopravy na koni, cca 20 USD) a cesta zpět do hotelu.

7. den: Playa Cristal
Po snídani odjezd do národního parku Tayrona. Tentokrát cesta povede do Neguanjé, odkud poplujete ve člunu na pláž Playa Cristal. Místo vás nadchne svou panenskou přírodou a křišťálově čirou vodou přímo vyzývající ke šnorchlování. Pod hladinoi lze spatřit spousty druhů akvarijních rybiček a korálů. V odpoledních hodinách návrat do hotelu, volný program.

8. den: odlet
Transfer na letiště, odlet zpět do Prahy.

9. den: přílet do Prahy
Přílet do Prahy.

Upozornění: Minimální počet účastníků je 12 osob.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha–Cartagena–Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, ubytování (v případě 12denního zájezdu 10 nocí, u 11denního zájezdu 9 nocí, v případě 9denního zájezdu na 7 nocí), služby česky nebo slovensky hovořícího delegáta, stravování dle programu a vybraného hotelu, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č.159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let (podrobnosti o pojištění naleznete na úvodních stránkách katalogu) a fakultativní služby.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.