Vyhledávání zájezdu
U Hada - Česká republika - Jižní Čechy

U Hada

Česká republika » Jižní Čechy

, Penzion starstarstarU Hada

Počet termínů:

156 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Český Krumlov - penzion U HADA
Popis
Penzion U Hada se nachází v historické budově ve stylu renesance z roku 1520. Z pokojů se můžete kochat výhledem na Vltavu, do zahrady nebo na centrum města. Krásy města a jeho okolí si můžete užívat různým způsobem, například i při jízdě na kánoi nebo pěší turistice.
Poloha
na levém břehu řeky Vltavy, jen 2 minuty chůze přes most od samého centra Českého Krumlova. K zámku Český Krumlov dojedete za 5 minut. Pivovar Eggenberg je vzdálený 800 metrů.
Vybavení ubytovacího zařízení
Wi-Fi (zdarma), parkování (za poplatek, na veřejném parkovišti).
Vybavení pokoje
2lůžkový pokoj Economy (menší, dvoulůžko šíře 140 cm), 3lůžkový pokoj Standard, apartmán, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), některé pokoje Economy mají vlastní soc. zařízení přes chodbu, Wi-Fi (zdarma), LCD-TV, rádio, lednice, rychlovarná konvice.
Stravování
vlastní (v okolí mnoho restaurací).
Sport a volný čas
V okolí - krásy Českého Krumlova, pěší turistika, jízda na kanoích, golfové hřiště.
Českokrumlovské golfové hřiště bylo postaveno ve dvou vlnách v letech 2004-2008 nabízí originální jihočeskou kombinaci rovnějších i více zvlněných greenů, kratších, ale i dlouhých čtyřparů a několik čtyřparových jamek, z nichž dvě nejznámější – 8 a 18 Vám nedají zapomenout na toto hřiště zapomenout. Hřiště bylo postaveno tak, aby i hráči s vyšším hendikepem si zde zahráli par častěji než na dalších hřištích. Všichni určitě ocení, že přímo uprostřed hřiště stojí zrekonstruovaný hotel s kompletním wellness programem a výbornou jihočeskou restaurací. Plavecký bazén Český Krumlov – zařízení, ve kterém můžete kromě 25 metrů velkého bazénu i dětský bazén, páru. kondiční cvičení, výuku plavání.
Elektrokoloběžky Český Krumlov Komfortní projížďka na koloběžce s terénními koly, odpruženou vidlicí a kotoučovými brzdami Vám usnadní a zpříjemní prohlídku města Český Krumlov, kterou na naší koloběžce zvládnete projet velice rychle. Projížďku městem na elektrokoloběžce velice usnadní její elektricky poháněný motor s dojezdem až 60 km na jedno nabití.
Cyklistika a cyklotrasy Lipno nad Vltavou – na Lipně je pro cyklisty připraven systém pěti navzájem propojených cyklotras značených dle celostátní metodiky Klubu českých turistů. Tyto cyklotrasy jsou napojeny na pěti hraničnich přechodech na rakouské cyklostezky. Nedotčenou přírodu pravého břehu Lipna spojují tři převozy. Mezi Lipenské cyklotrasy patří cyklotrasa Lipenská magistrála (58.8km), cyklostezka Krumlovská (74,2km), cyklostezka po pravém břehu Lipna, kde lze jet i na kolečkových bruslích a cyklostezka Vltavským kaňonem (39.9km). Stezka korunami stromů Lipno – celorepublikový unikát a první stezka svého druhu v České republice, přivítala své první návštěvníky v roce 2012. Stezka je citlivě začleněna do krajiny v okolí Lipenského jezera. Nachází se zde i jeden z nejdelších suchých tobogánů v České republice. Ohromující výhled na Lipenské jezero, šumavskou přírodu, novohradské hory a vrcholky rakouských Alp. To vše Vám bude odměnou za vystoupání po 675 metrů dlouhé lávce až do výšky 40 metrů.
Cena zahrnuje
1x ubytování se snídaní.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den), místní poplatek.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...