Vyhledávání zájezdu
Trobentica - Slovinsko - Moravské Toplice

Trobentica

Slovinsko » Moravské Toplice

, Apartmány starstarstarstarTrobentica

Počet termínů:

493 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: APARTMANY TROBENTICA
Kategorie hotelu: ***
Poloha
apartmány jsou součástí areálu Terme 3000, které se nacházejí v oblasti známé bohatstvím termálních pramenů s "černou vodou". Zdejší venkovní i kryté bazény slouží hostům jak na relaxaci, tak na plavání. Wellness centra nabízejí masáže všeho druhu a saunový svět. Místo nabízí obrovské množství možností pro strávení aktivní rodinné dovolené s dětmi. Okolí nabízí skvělé podmínky pro turistiku a cyklistiku.
Koupání
hosté apartmánů mohou využívat hotelový vnitřní bazén a vnější hotelový bazén s normální vodou a bazén s termální vodou u hotelu Termal. Termální komplex Terme 3000, který je komplexem s více než 30 venkovními i krytými bazény s normální, termální i černou vodou, tobogány a řadou atrakcí vhodnými i pro děti.
Vybavení
apartmánový komplex tvoří domky, jejichž architektura zachovává prvky typické vesnice prekmurské oblasti. Kompletně vybavené apartmány pro 2-3 osoby leží asi 200 m od hotelu Termal. Parkování v areálu apartmánů.
Speciální nabídka
Vstup do bazénů v komplexu Terme 3000 ZDARMA. 1 dítě do 5,99 let na přistýlce ZDARMA.
Doprava
Vlastní. Z Brna 360 km, z Prahy 520 km.
Poznámky
Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. V místě pobytu se hradí: pobytová taxa 1,30 €/os/noc, registrační poplatek 1 €/os pobyt. Dětská cena na přistýlce platí při ubytování se 2 dospělými na pokoji. Dětská cena na lůžku platí při ubytování s 1 dospělým na pokoji.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.