Vyhledávání zájezdu
Topaz - Malta - Bugibba

Topaz

Malta » Bugibba

, Hotel starstarstarTopaz

Počet termínů:

14 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky -

Počasí:

Dnes Počasí v Mellieha - transparent 25°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Ostrov Malta - Bugibba - Hotel TOPAZ
Popis
Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova.Příjemný hotel s krásným bazénem leží na klidném místě v oblíbeném přímořském letovisku Bugibba. Doporučujeme klientům, kteří hledají ubytování s kvalitními službami za výhodnou cenu a chtějí poznat krásy ostrova.
V blízkosti hotelu se nachází různé obchůdky, bary a restaurace, samotné centrum letoviska s historickým náměstíčkem je vzdáleno cca 10 minut chůze. Krásná pobřežní promenáda a kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku jsou vzdálené cca 750 m. Ve vzdálenosti cca 300 m od hotelu najdete autobusovou zastávku, z které jezdí autobusy do Valetty, Cirkewwy, Melliehy atd. Hotel je tvořen 326 elegantně a účelně zařízenými pokoji. Za zmínku určitě stojí, že hotel klientům nabízí zdarma svoz na pláž Mellieha (nutno nahlásit den předem na recepci) a catering zajišťuje 4* Hotel Dolmen resort.Vybavení celku: vstupní hala s recepcí, výtahy, restaurace, bar u bazénu, Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorech, pizzerie La Perla (s italskou kuchyní, otevřena pouze ve večerních hodinách), obchod se suvenýry, malá konferenční místnost, prádelna (za poplatek), herna, automaty s nápoji, kávou a malým občerstvením (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek), masáže (za poplatek)Vzdálenosti: od centra - Bugibba 900.00 m, od pláže - moře, promenáda, kamenité pláže se vstupem do moře po žebříku 750.00 m
Ubytování
Vybavení pokojů: příslušenství, fén, klimatizace, telefon, TV, trezor, set na přípravu teplých nápojů, téměř všechny pokoje balkón s výhledem na ulici (výhled na bazén za příplatek)
Doprava
letecky
Strava
snídaně - bufetové, za příplatek možnost večeří
Zájezd zahrnuje
7x ubytování se snídaní, leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, transfery z letiště do hotelu a zpět, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zákonné pojištění pro případ úpadku CK, asistence na telefonu v českém jazyce
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění, pobytovou taxu, pokoj s výhledem na bazén - osoba / týden (590.0 CZK), pobytová taxa cca - osoba / den (0.5 EUR), večeře - osoba / týden (2190.0 CZK), večeře - dítě 2-12 let - osoba / týden (1390.0 CZK), cestovní pojištění HOLIDAY EASY - osoba (490 CZK), cestovní pojištění HOLIDAY EASY - dítě do 18 let - osoba (245 CZK)

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...