Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Pekingu i Šanghaje na úrovni - Čína

To nejlepší z Pekingu i Šanghaje na úrovni

Čína

, Hotel starstarstarstarTo nejlepší z Pekingu i Šanghaje na úrovni

Počet termínů:

128 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Popis ubytování
Peking: Beijing International Hotel 5* | Šanghaj: Ocean Hotel Shanghai 4*+
Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu. V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.


Program

1. den: Odlet do Pekingu.

2. den - Peking: Přílet do Pekingu, kde se na letišti setkáte s řidičem, který vás doprovodí do vašeho hotelu. Zbytek dne volno na odpočinek po cestě a vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den - Peking: Po snídani se během dne vydáte poznávat některé z dominant celého Pekingu. Navštívíte náměstí Nebeského klidu, které je třetím největším náměstím na světě a dokáže pojmout až milion lidí. Prohlédnete si Zakázané město, rozsáhlý palácový komplex obehnaný typickou červenou zdí. Zakázané město je velmi dobře zachovalé a návštěvníci dodnes mohou obdivovat jeho tradiční čínskou architekturu. Čeká na vás také prohlídka Letního paláce nacházejícího se v kouzelné krajině u jezera na předměstí Pekingu. Po programu budete dopraveni zpět do Vašeho hotelu. Nocleh. (Fakultativně je možné večer navštívit tradiční představení Kung Fu včetně večeře, během které se bude podávat vyhlášená pekingská kachna. Cenu této fakultativní aktivity naleznete níže v příplatcích)Hotel, snídaně, oběd.

4. den - Peking: Jako návštěvníci Pekingu rozhodně nesmíte vynechat jeho neoddiskutovatelnou dominantu a zároveň dominantu celé Číny – Velkou čínskou zeď. Budete mít příležitost navštívit úsek Badaling a užít si majestátnost této jedinečné stavby. Dále se po cestě zastavíte v dílně, kde se zpracovávají tradiční nefritové kameny. Poslední zastávky budou u „ptačího hnízda“ a „vodní kostky“, tedy ohromných národních stadionů, kde budete mít možnost se vyfotit. Později návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně, oběd.

5. den - Peking: Dnes budete mít příležitost seznámit se s Chrámem Nebes, komplexem chrámů zasvěcených taoistickému náboženství. Návštěvníci zde mohou obdivovat Síň modliteb za dobrou úrodu nebo známý Oltář nebes, budete moci pozorovat, jak zde místní lidé praktikují nejrůznější cvičení, včetně tradičního čínského Tai Chi. Později vyrazíte na návštěvu do Perlové továrny a jako třešnička na dortu bude projížďka rikšou tradičním pekingským hutongem s návštěvou u místních obyvatel. Každý z Hutongů nese své vlastní jméno a váže se k němu určitá historická událost. Počet tradičních Hutongů bohužel od poloviny 20. staletí stále klesá z důvodu uvolňování míst pro výstavbu moderních pekingských budov, vy však budete mít ještě příležitost tato místa navštívit, než upadnou v zapomnění. Později návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně, oběd.

6. den - Peking / Šanghaj: Po snídani volno do transferu na letiště k vašemu přeletu do Šanghaje. Po příletu na vás bude čekat řidič, který Vás dopraví do Vašeho hotelu. Zbytek dne individuální volno na vlastní aktivity či odpočinek. Nocleh.Hotel, snídaně.

7. den - Šanghaj: Po snídani vás čeká den nabitý aktivitami. Navštívíte věhlasné zahrady Yu, abyste mohli obdivovat a užívat si jejich krásné architektury, stejně jako klidné romantické atmosféry, kterou na vás zajisté dýchnou. Pokračovat budete návštěvou šanghajského muzea, kde se dozvíte něco o starodávném čínském umění, dále pak navštívíte proslavenou oblast v centrální Šanghaji nazývanou jako „the Bund“ nebo také Waitan, malebnou pěší zónu Xintiandi a v neposlední řadě také novou rozvojovou čtvrť města Pudong, která je jednou z moderních tváří Šanghaje. Večer si užijete šanghajské akrobatické představení. Návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně, oběd, večeře.

8. den - Šanghaj: Po snídani budete mít čas na individuální aktivity nebo odpočinek. (V případě zájmu je možné fakultativně zajistit úžasný výlet do malebného městečka Suzhou, včetně návštěvy světoznámé „The Master of Nets Garden“, zahrady zapsané do seznamu světového dědictví UNESCO. Součástí výletu je také návštěva továrny na zpracování bavlny (hedvábné přádelny), plavba po Grand Canal a stará část Suzhou (Pingjiang Road Old Town Area) včetně oběda. Cena za tento fakultativní výlet je uvedena níže v příplatcích)Hotel, snídaně.

9. den - Šanghaj: Po snídani volno do transferu na letiště k Vašemu odletu zpět domů.Snídaně.

10. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.