Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Panamy - Panama

To nejlepší z Panamy

Panama

Panama City, NP Chagres, ostrovy San Blas, deštný prales Chiriq, Hotel starstarstarTo nejlepší z Panamy

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky -

Počasí:Popis
Během Vašeho dobrodružství v Panamě objevíte nádherné pláže v lokalitě zvané San Blas Guna Kingdom a setkáte se s domorodými obyvateli kmene Embera, kteří žijí v Národním parku Chagres. Vydáte se na treky a vystoupáte na horu Chirqui. Ocitnete se v blízkosti ojedinělých a ohrožených druhů ptáků poblíž hranice s Kostarikou.Tento dobrodružný zájezd Vás zavede na vulkány, do deštných pralesů, na místa jako jsou Bocas del Toro, Archipelago a představí Vám nezapomenutelnou Panamskou kulturu.
Výhody a nevýhody
- zavítáte na překrásné panamské ostrovy San Blas
- autentické setkání s domorodci v NP Chagres
- navštívíte deštný prales a vulkán Baru
- zájezd může být upraven na míru dle Vašich představ
Stravování
dle programu
Doprava
Letecká
Program
1. den
Přílet do Panamy
Po příletu Vás vyzvedne anglicky mluvící průvodce a doprovodí Vás do hotelu v Panama City. Zbytek dne můžete strávit dle vlastního uvážení. Nocleh zajištěn v hotelu.

2. den
NP Chagres, setkání s domorodci kmene Embera (s, o)
Brzy ráno po snídani Vás vyzvedne na hotelu průvodce a vezme Vás na výlet do Národního parku Chagres. V NP Chagres se nachází vesnice, kde žijí domorodí obyvatelé kmene Embera. Zde se seznámíte s jejich tradicemi a souznění obyvatel s přírodou. Budete mít možnost si zakoupit ručně vyrobené suvenýry nebo si nechat pomalovat tělo barvami. Připraven pro Vás bude i tradiční oběd ve vesnici. Po cestě budete moci obdivovat množství druhů exotických živočichů z paluby motorizovaného kajaku.

3. den
Ostrovy San Blas (s, o, v)
Brzy ráno budete vyzvednuti na hotelu pro Váš krátký přelet (25 – 40 minut) na souostroví San Blas. Vítejte v ráji! Atlantické pobřeží Panamy nabízí překrásné pláže. Po příletu Vás převezeme na motorizovaných kánoích do poněkud rustikálního, ale velmi pěkného lodge, kde se ubytujete. Na ostrovech budete mít možnost navštívit i další komunitu Guna Indians. Dnes je pro Vás zajištěn oběd i večeře na souostroví San Blas, servírovány budou ty nejčerstvější mořské plody.

4. den
Ostrovy San Blas (s, o, v)
Dnes si můžete užít volného dne na bílých plážích ostrovů San Blas. Ve zdejší půjčovně si můžete vypůjčit šnorchl, ploutve a objevovat krásy podmořské hladiny.

5. den
Panama City (s)
Brzy ráno na Vás čeká transfer do Panama City. Budete doprovozeni na hotel, kde se ubytujete. Zbytek dne můžete relaxovat, objevovat město a nebo se vydat na jeden z fakultativních výletů. Jako např. prohlídka města, projížďka na kajaku nebo folklórní večer s večeří v restauraci Tinajas.

6. den
Deštný prales Chiriquí (s)
Dnes ráno po snídani na Vás opět čeká krátký let do města David v západní provincii Chiriquí, která sousedí s Kostarikou. Následuje transfer do městečka Boquete situovaného v horách. Zde si můžete užít krásné odpoledne, prozkoumávat zdejší zákoutí a vyjít si na treky přírodou. Fakultativně lze zajistit jízdu na koních, canopy, rafting nebo např. výlet na kávové plantáže.

7. den
Boquete, Vulkán Baru (s, o)
Dnes po snídani vyrazíte s průvodcem do nedalekého Národního parku, kde se rozkládá vulkán Baru. Budete se moci kochat krásnými scenériemi, pozorovat význačné druhy ptáků a okolo Vás se bude táhnout vůně divokých orchideí a bromélií. Dnes je pro Vás zajštěn oběd – lunch box. V odpoledních hodinách se vrátíte do Boquete, kde je zajištěn nocleh.

8. den
Bocas del Toro (s)
Po snídani vyrazíte na 4-5 hodinovou cestu. Scénická cesta vede horami a po cestě je několik zastávek, aby jste si mohli protáhnout nohy a obdivovat nádherné prostředí. V odpoledních hodinách dorazíte do města Bocas, které se rozkládá u karibského pobřeží. Zbytek dne můžete strávit prozkoumáváním města.

9. den
Bocas del Toro (s)
Po snídani se vydáte na prohlídku přímořského Národního parku Bastimentos. Zde si budete moc užít pláže, oběd na čerstvém vzduchu anebo se můžete potápět v průzračné vodě. Nocleh zajištěn ve městě Bocas.

10. den
Panama City (s)
Dnes se vracíte do Panama City, kde se ubytujete na hotelu. Zbytek dne je volný. Nocleh zajištěn na hotelu.

11. den
Odlet zpět do Evropy (s)
Dnes je pro Vás zajištěn transfer na mezinárodní letiště a odlet dle Vaší mezinárodní letenky.

12. den
Přílet do Evropy (s)
Konec programu.
Cena zahrnuje
všechny transfery zahrnuté v itineráři
noclehy na 3* hotelu se snídaní
snídaně, oběd, večeře dle itineráře
vstupné do míst dle itineráře
výlety dle programu
lokální letenky a mezinárodní letenky dle itineráře
privátní služby anglicky mluvícího průvodce
nonstop asistenční služby v Panamě
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
spropitné
osobní útrata
osobní pojištění
lokální odletová taxa na letišti (pokud je místními úřady vyžadována)
strava a výlety nezahrnuté v programu

Za příplatek:
na přání lze zajistit ubytování ve 4* hotelech se snídaní
příplatek za samostatně cestující osobu
cestovní pojištění ve dvou variantách: klasické cestovní pojištění / cestovní poj. s pojištěním storna zájezdu
prodloužení programu

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.