Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Kanady autem - Kanada

To nejlepší z Kanady autem

Kanada

, HotelTo nejlepší z Kanady autem

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Půjčením auta a přeletem můžete ve dvou týdnech zažít to nejlepší z Kanady, která je vyhlášená nádhernou přírodou jako stvořenou pro podnikání kratších či delších treků a výletů. Nevynecháte národní parky, velká města, horké prameny jako stvořené k načerpání energie po náročném výletu. Skvělý zájezd pro každého, kdo si nepotrpí na lenošení na pláži.
Poloha
treky po nádherné přírodě v kanadských národních parcích
kanadská města – Montreal, Vancouver, Quebec
Vybavení a služby
hotely/motely dle programu
Další informace
o vstup do Kanady potřebujete povolení ETA nebo turistická víza
Stravování
bez stravy
Doprava
letecky, pronajatým autem
Program
1. den
DEN 1 – Odlet Prahy/Vídně do Kanady

Odlet z Prahy/Vídně do Kanady. Přílet do Quebecu kolem půlnoci. Po příletu následuje transfer do Vašeho hotelu v Quebecu. Nocleh v hotelu 3*.

2. den
DEN 2 – Quebec

Dnes nemusíte nikam spěchat, po klidném probuzení vás čeká individuální prohlídka Quebecu, dle našich tipů na nej místa ve městě. Nocleh v hotelu.

3. den
DEN 3 – NP Jacques – Cartier

Ráno si ve městě vyzvedáváte zajištěné auto a vyrážíte dle našich informací do nedalekého národního parku Parc National de la Jacques-Cartier, který se nachází asi 50 až 60 km od Quebecu. Jedná se o typický národní park Kanady, pěkné kopce, jezera… V podvečer návrat zpět do hotelu.

4. den
DEN 4 – NP La Mauricie – Montreal

Ráno vyrážíte do NP La Mauricie, k dalšímu poznání přírody, s trochou štěstí zde narazíte na některá z typických zvířat Kanady. Cesta asi 160 km do NP. Odpoledne pokračujete dalších 180 km do Montrealu, kde budete mít nocleh v hotelu.

5. den
DEN 5 – Montreal – Quebec

Individuální prohlídka Montrealu dle instrukcí. Odpoledne – podvečer cesta zpět do Quebecu, 250 km. Nocleh v hotelu v Quebecu.

Pokud byste chtěli program pohodovější, lze vynechat Montreal a ušetřit den anebo mít extra volný den v Quebecu na relax.

6. den
DEN 6 – NP Du Bic

Autem dnes ráno jedete asi 290 km do národního parku Du Bic, kde jste již na pobřeží moře, a tak i ráz NP je zcela jiný než předchozí. Dle sezony zde uvidíte lachtany, velryby a další. Prohlídka parku odpoledne, nocleh v motelu v blízkosti parku, oblast Rimouski.

7. den
DEN 7 – Du Bic – NP Forilon

Možnost se ještě vrátit do NP Du Bic a dle uvážení pokračujete dále dalších 400 km až na výběžek do parku Forillon. Zde najdete dramatické pobřeží a krásné výhledy. Nocleh v oblasti.

8. den
DEN 8 – NP Forillon

Prohlídka parku Forillon – pobřeží, útesy, pláže, procházky, treky, relax. Nocleh opět v dané oblasti.

9. den
DEN 9 – Forillon – Quebec

Cesta autem zpět do Quebecu, délka cca 700 km. Máte celý den na cestu zpět, zastávky dle uvážení, nocleh v motelu poblíž letiště.

10. den
DEN 10 – Quebec – Vancouver

Vracíte auto na letišti a dle zajištěné letenky letíte na západní pobřeží Kanady, do krásného města Vancouver. Po přistání zajištěn transfer do hotelu, nocleh v hotelu ve Vancouveru.

11. den
DEN 11 – Vancouver

Individuální prohlídka krásného města Vancouver, dle námi připravených materiálů. Nocleh v hotelu ve Vancouver.

12. den
DEN 12 – North Vancouver

Ráno si vyzvednete auto a jedete na výlet do severní části Vancouveru, do přírody. Dáme dva tipy na místa vzdálená do 20 km (Deep Cove/Grouse Mountain), kde najdete krásné výhledy, možnosti krátkých procházek na kopce s výhledem. Odpoledne návrat do Vancouveru do hotelu.

13. den
DEN 13 – Harrison Hot springs

Cesta autem asi 120 km do oblasti Harrison, která se nachází u krásného jezera Harrison a je známá svými horkými prameny a termály ke koupání. Strávíte zde den, vykoupete se. V podvečer se vracíte zpět do města Vancouver, v oblasti města, spíše na jeho okraji, zajistíme motel.

14. den
DEN 14 – Vancouver – Squamish – Whistler

Autem jedete dnes na sever směr Whistler. Po cestě zastávka v krásné oblasti Squamish, kde si můžete zařadit krásný trek či procházku. Poté pokračujete dále do oblasti Whistleru, asi 130 km celkem, kde v oblasti budete mít motel/hotel a zajištěné ubytování.

15. den
DEN 15 – Whistler a horské okolí

Prohlídka oblasti Whistler, nespočet aktivit, jste obklopeni krásnými horami, v zimě je to samozřejmě jedno ze světových lyžařských středisek. Možnosti outdoor aktivit, lanovky, treky, kola apod. Nocleh v oblasti Whistleru.

16. den
DEN 16 – Whistler – Garibaldi Park

Kousek autem se dostanete do parku Garibaldi, kde najdete nespočet možností pro treky v přírodě, krísné kopce i hory, ledovcová jezera, dramatické vrcholky, jako stvořené pro celodenní tůru, například oblast Wedge Mountain kousek od Whistleru. Nocleh v oblasti Whistleru.

17. den
DEN 17 – Whistler – Vancouver

Den si naplánujte dle svého. Dnes se musíte přepravit opět asi 130 km do Vancouveru, doporučujeme se opět zastavit v krásné oblasti Squamish pro další krásnou procházku, mají zde skvělý pivovar, nebo ještě dnes můžete navštívit Olympijský park. Cesta do Whistleru s různými zastávkami, nocleh v motelu poblíž letiště Vancouver.

18. den
DEN 18 – Odlet zpět do Evropy

Dopoledne vracíte auto na letišti ve Vancouveru a dle času letenek odlétáte zpět do Evropy. Přeletový den.

19. den
DEN 19 – Přílet do Prahy/Vídně

Konec programu.
Cena zahrnuje
ubytování v hotelech/motelech
pronájem osobního auta s připojištěním
mezinárodní letenky
všechny lokální letenky
transfery dle itineráře
pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
vízum
osobní a storno pojištění
útratu
spropitné
stravu
pohonné hmoty
fakultativní výlety
služby neuvedené v programu

za příplatek
příplatek za samostatně cestující osobu
možno zajistit privátního česky mluvícího průvodce
možno zařadit do programu návštěvu Niagarských vodopádů

poznámka
cena bude potvrzena pro konkrétní datum a na základě ceny mezinárodních letenek
pro vstup do Kanady potřebujete povolení eTA nebo turistická víza

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.