Vyhledávání zájezdu
To nejlepší z Indie - Indie

To nejlepší z Indie

Indie

,To nejlepší z Indie

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v New Delhi - transparent 33°C


Popis
V ceně programu: program okruhu vč. veškerých transferů klimatizovaným vozem typu "Ambassador", vstupy, anglicky mluvící průvodce (řidič), 7x ubytování se snídaní, zpáteční letenka z Prahy/Vídně vč. let. tax

Uvidíte/zažijete: 7 památek chráněných UNESCO (Dillí - Humajúnova hrobka + Červená pevnost + Qutb Minar, Jaipur, Agra, Taj Mahal, Fatehpur Sikri), typická místní tržiště, ruční tkaní koberců, dílnu na zpracování mramoru, volný čas věnovaný vlastním preferovaným prohlídkám atd.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vízum 50,-USD - k vyřízení individuálně online, nebo 1.500,-Kč - k vyřízení přes naši CK.

Minimální počet cestujících jsou 2 osoby. Odlety celoročně dle vašeho požadavku. Příplatek za jednolůžkový pokoj je v případě cesty pro 3 osoby (tj. 1x dvoulůžkový + 1x jednolůžkový pokoj). Cenu pro samotného cestovatele sdělí na vyžádání náš prodejní tým.
Vybavení
Upozornění: časy letů a program okruhu se mohou změnit v závislosti na letecké společnosti, dopravní situaci v Indii, uzavírkách monumentů či státních svátcích. Vždy však uvidíte maximum, resp. program bude upraven dle aktuální situace k uspokojení klienta. V případě spokojenosti s řidičem a průvodci je vhodné zanechat menší spropitné.
Výlety
1. den
V ranních/dopoledních hodinách odlet z Prahy/Vídně do Dillí. Přílet do Dillí, transfer do hotelu a ubytování (2 noci).

2. den - Dillí
Celodenní prohlídka hlavního města. Dopoledne jízda rikšou po Starém Dillí s návštěvou překrásné Červené pevnosti, symbol síly i elegance mughalského císaře, dále uvidíte Raj Ghat - památník Mahatma Gandhího a taktéž největší indickou mešitu Jama Masjid s nedalekým bazarem. Odpoledne poznáte Nové Dillí postavené ve 20. letech 19. století s širokými bulváry, rozsáhlým komplexem vládních budov a parky. Návštěva historické Humayunské hrobky a minaretu Qutub, který je nejvyšší věží v Indii, dále projedete kolem Parlamentu a impozantní Indické brány. Noc v Dillí.

3. den - Agra
Ráno přejezd do Agry ubytování v hotelu.

4. den - Agra
Dopoledne prohlídka nejúžasnějšího monumentu lásky na světě - Taj Mahalu, jehož stavbu začal v r. 1631 císař na paměť své milované královny. Po poledni návštěva pevnosti v Agře a pulsujícího města, prohlídka hrobky Itamaduddaulah. Náš tip: požádejte řidiče, ať vás před západem slunce odveze na druhý břeh řeky Jamuny k Taj Mahalu, naskytne se vám nezapomenutelný pohled na Taj Mahal osvětlený zapadajícím sluncem a řeku. Upozornění: Taj Mahal je zavřený v pátek!

5. den - Fatehpur Sikri / Jaipur
Ráno odjezd do Jaipuru. Cestou (celkem cca 5,5 hod.) navštívíte „zapomenuté a opuštěné město“ Fatehpur Sikri, sídlo císaře Akbara s dobře dochovanými paláci postavenými z červeného pískovce. Po příjezd ubytování na hotelu

6. den - Jaipur
Dopoledne prohlídka Fort Amber, kam vás majestátně vyvezou sloni. Pevnost, vzdálená 11 km od Jaipuru, je se svými terasami a opevněním odrážejícími se v hladině jezera Maota skvělou ukázkou rajputské architektury a patří k jedné z nejzajímavějších pevností v Indii. Odpoledne prohlídka Jaipuru vč. maharádžova městského paláce, Jantar Mantar – observatoře z r. 1726, či zahrad Ram Niwas. Budete rovněž projíždět kolem “Paláce větrů”, nejznámějšího paláce šlechty ve městě.

7. den - Jaipur / Dillí
Přejezd do Dillí. Ubytování v hotelu a celý den volno.

8. den - Dillí
Snídaně, volný program v Dillí nebo fakultativně prohlídka dalších zajímavostí hlavního města. Večer transfer na letiště a odlet domů (program na 7 nocí).

9. den
Přílet do Prahy/Vídně v dopoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.