Vyhledávání zájezdu
The Westin Resort, Costa Navarino - Řecko - Řecko pevnina - Peloponés - Pilos

The Westin Resort, Costa Navarino

Řecko » Řecko pevnina » Peloponés » Pilos

, Hotel starstarstarstarstarThe Westin Resort, Costa Navarino

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Mnichov

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: The Westin Resort Costa Navarino
Ubytování
dvoulůžkové klimatizované pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu,
koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle,
SAT/TV, telefon, minibar, trezor, servis pro přípravu kávy a čaje,
wifi bez poplatku, balkón nebo terasa,
na vyžádání lze doplnit DVD přehrávač,
možnost bezbariérového ubytování a propojených pokojů
Poloha
Vzdálenost areálu Costa Navarino od města Kalamata, je asi 45 kilometrů, do nejbližšího přístavního městečka Pilos, vzdáleného 14 kilometrů a vesničky Gialova v dosahu 6 kilometrů lze dojet hotelovým autobusem, který zajišťuje dopravu několikrát denně.
Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu
Pojištění Basic ERV pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh.
Popis hotelu
Pěkný komplex nízkopodlažních budov The Westin Resort Costa Navarino vystavěný v tradičním stylu z místních materiálů v přírodních tónech, je zasazený do příjemné zahrady se subtropickými keři a záplavou levandulí, rozmarýnu, oregana a dalších voňavých bylinek. Na dlouhé písečné pláži, místy s kamenitým vstupem do vody, a křišťálově čistou vodou Jónského moře, lze provozovat různé vodní sporty. Costa Navarino získalo pro rok 2017 ocenění "European Golf Resort of the Year 2017".
Pláž & Bazény
dlouhá písečná pláž, místy s kamenitým vstupem do vody,
pět sladkovodních bazénů a dva dětské bazény jeden s aqua parkem včetně 3 skluzavek,
vnitřní vyhřívaný bazén s dětskou částí,
lehátka, slunečníky a plážové osušky jsou hostům k dispozici bez poplatku u bazénů i na pláži
Vybavení hotelu
několik restaurací s nabídkou jídel od světově oceněných šéfkuchařů - hlavní restaurace Morias, italská restaurace s venkovním kinem, řecká taverna, bar s nabídkou rostlinných čajů, sendvičů a salátů, pool bar a bar s restaurací na pláži, resort využívá kvalitních potravin z místních biofarem,
možnost zajištění pronájmu auta,
obchody
Stravování
snídaně formou bufetu s možností dokoupení večeří
Sport & zábava
dvě 18ti jamková golfová hřiště nesoucí ocenění "European Golf Resort of the Year 2017" se zázemím pro hráče včetně restaurace a obchodu s golfovými potřebami,
tenis a vodní sporty, wakeboarding, kiting, plážový volejbal, stolní tenis, nordic walking, bowling,
pronájem horských kol, horolezecká stěna, fitnesscentrum, krytá hala na basketbal,
motokárová dráha s možností lekcí bezpečné jízdy v závodních motokárách pro náctileté,
turistické výpravy do okolí,
WestinWORKOUT® Fitness Studio
Pro děti a juniory
zábavný program v dětských klubech pro děti do 12 let, rozsáhlý park pro všechny věkové kategorie s bazény, skluzavkou a dvěma tobogány, průlezkami a dalšími atrakcemi pro děti včetně zázemí s postýlkami a hygienickým zařízením pro malé hosty,
pro děti od 4 měsíců do 4 let lze zajistit hlídání,
o děti se starají profesionálové vyškolení v britské Childcare specialists Worldwide Kids Company v rámci Crèche Clubu - pobyt dítěte je placený a lze ho zajistit předem na www.worldwidekidscompany.com
Internetové připojení
wifi bez poplatku
Relaxace & Wellness
Anazoe spa, které je součástí komplexu Navarino Dunes, nabízí na ploše 4000 m² široký výběr speciálních léčebných procedur k celkové relaxaci, revitalizaci a omlazení, včetně thalassoterapie a masáží využívajících bohaté přírodní zdroje. Zaměřuje se především na terapie využívající olivový olej podle postupů dochovaných ze starověku. Můžete si tu také dopřát koupel ve slané vodě a vířivky. Součástí centra je mimo jiné krytý bazén, sauna s bylinnou párou, ledová jeskyně a různé typy masážních sprch. Využít lze různé druhy kosmetických služeb včetně manikúry a pedikúry.
Popisy pokojů
Deluxe pokoj výhled resort/zahrada nebo resort a mořeInteriér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón nebo terasa s výhledem na resort nebo moře. Možnost ubytování 3 dospělých osob, nebo 2 dospělých osob a 2 dětí, jedno dítě do 12 let na přistýlce a druhé dítě do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Infinity rodinná suita s privátním bazénem výhled resort/zahradaInteriér 70 m², ložnice, koupelna s vanou i sprchou a WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, druhá koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, výhled do zahrady, soukromý bazén v květnu a říjnu vyhřívaný. Možnost ubytování 4 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a až 4 dětí, děti do 12 let na přistýlce a děti do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Rodinná suita výhled resort/zahradaInteriér 70 m², ložnice, koupelna s vanou i sprchou a WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, druhá koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón s výhledem do zahrady. Možnost ubytování 4 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a až 4 dětí, děti do 12 let na přistýlce a děti do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Premium deluxe přímý výhled na mořeInteriér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón s přímým výhledem na moře. Možnost ubytování 3 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a 2 dětí, jedno dítě do 12 let na přistýlce a druhé dítě do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Premium infinity pokoj přímý výhled na moře, privátní bazénInteriér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, výhled na moře, privátní bazén 23 m² v květnu a říjnu vyhřívaný. Možnost ubytování 3 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a 2 dětí, jedno dítě do 12 let na přistýlce a druhé dítě do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Superior infinity pokoj privátní bazén výhled resort/zahradaInteriér 49 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, terasa s výhledem na resort a privátním bazénem 23 m² v květnu a říjnu vyhřívaným. Možnost ubytování 2 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a 2 dětí, jedno dítě do 12 let a druhé dítě do 5 let na přistýlce.
Premium infinity rodinná suita s privátním bazénem přímý výhled na mořeInteriér 70 m², ložnice, koupelna s vanou i sprchou a WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, druhá koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, výhled na moře, soukromý bazén v květnu a říjnu vyhřívaný. Možnost ubytování 4 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a až 4 dětí, děti do 12 let na přistýlce a děti do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Superior pokoj výhled resort/zahradaInteriér 49 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, terasa s výhledem do zahrady. Možnost ubytování 2 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a 2 dětí, jedno dítě do 12 let a druhé dítě do 5 let na přistýlce.
Infinity pokoj výhled resort/zahrada privátní bazénInteriér 39 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s rozkládací pohovkou pro třetí osobu, koupelna s vanou i sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady a privátním bazénem 23 m² v květnu a říjnu vyhřívaným. Možnost ubytování 3 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a 2 dětí, jedno dítě do 12 let na přistýlce a jedno dítě do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Premium rodinná suita přímý výhled na mořeInteriér 70 m², ložnice, koupelna s vanou i sprchou a WC, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, druhá koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT TV, telefon, minibar, trezor, wifi, balkón nebo terasa s výhledem na moře. Možnost ubytování 4 dospělých osob nebo 2 dospělých osob a až 4 dětí, děti do 12 let na přistýlce a děti do 4 let dělící se o lůžko s rodiči.
Cena zahrnuje
ubytování se stravováním dle popisu,u zájezdů na 11/12 dní leteckou dopravu Praha - Kalamata a zpět s váhovým limitem zavazadla 15 kg,u zájezdů s odletem v neděli a ve čtvrtek leteckou dopravu Mnichov - Kalamata a zpět v nejnižší tarifní třídě* s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem s teplým jídlem včetně nápojů,u zájezdů s odletem v úterý leteckou dopravu Praha - Athény - Kalamata a zpět v nejnižší tarifní třídě* s váhovým limitem zavazadla 20 kg a palubním cateringem s teplým jídlem včetně nápojů,letištní taxy a bezpečnostní poplatky včetně palivového příplatku,základní pojištění ERV Evropské pojišťovny a.s. včetně léčebných výloh,zákonné pojištění dle zákona č.159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
transfery,služby delegáta, místní pobytovou taxu, více na Informace k cenám.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...