Vyhledávání zájezdu
Thande Beach Resort - Myanmar

Thande Beach Resort

Myanmar

, Hotel starstarstarThande Beach Resort

Počet termínů:

53 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY DO YANGONU

2. den YANGON

Přílet do Yangonu, transfer do hotelu, ubytování.

3. den YANGON – THANDWE

Snídaně. Fakultativní prohlídka Yangonu včetně největší zlaté pagody na světě – pagody Shwedagon. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Thandwe, po příletu transfer do letoviska Ngapali. Ubytování v hotelu. Nocleh

4. – 8. den NGAPLI

Snídaně. Pobyt u moře, individuální program s možností využití fakultativních výletů – trekking na horu Amata, polodenní výlet vesnice Thandwe, zapůjčení kol, vodní sporty apod.

9. den THANDWE – YANGON – PRAHA

Snídaně, odlet do Yangonu a následně do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Fakultativní výlety z Ngapali
Fakultativní výlety je možné zakoupit na recepci hotelu, případně v místních cestovních agenturách. Jedná se zejména o výlety na okolní ostrovy s koupáním a šnorchlováním.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu Praha – Yangon – Praha včetně letištních tax 1x ubytování se snídaní ¨ v hotelu 3* v Yangonu 6x ubytování se snídaní v hotelu v Ngapali transfery a asistenci místní partnerské cestovní kanceláře

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vízum do Myanmaru 1.800,- Kč turistickou odletovou taxu v Yangonu (cca 10,- USD) fakultativní výlety pojištění léčebných výloh v zahraničí
Úvod

Malebný resort je posazený do krásné tropické zahrady v lukrativní lokalitě Ngapali v oblasti Rakhine v západní části Myanmaru. Patří k legendárnímu řetězci Bagan Thande, který si svou dobrou pověst zachovává svými službami a příjemným personálem. Nabízí ubytování ve 38 stylových bungalovech typu Deluxe a 24 pokoji typu Superior v budově. V základní nabídce jsou bungalovy Deluxe s výhledem na moře.

Popis hotelu

Popis

malebný resort je posazený do krásné tropické zahrady v lukrativní lokalitě Ngapali v oblasti Rakhine v západní části Myanmaru. Patří k legendárnímu řetězci Bagan Thande, který si svou dobrou pověst zachovává svými službami a příjemným personálem. Nabízí ubytování ve 38 stylových bungalovech typu Deluxe a 24 pokoji typu Superior v budově. V základní nabídce jsou bungalovy Deluxe s výhledem na moře.

Vybavení

2 restaurace, které nabízejí mimořádně chutnou myanmarskou a tradiční místní kuchyni Rakhine, dále čÍnskou, thajskou a evropskou. Bazén s vířivkou, 24 hodinový servis, internetové připojení na recepci zdarma, obchod se suvenýry.

Pláž

písčitá pláž přímo před hotelem

Stravování

snídaně

Vybavení pokojů

klimatizace, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, trezor, satelitní TV, trezor, minibar

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.