Vyhledávání zájezdu
Te Tiare Beach Resort - Francouzská Polynésie

Te Tiare Beach Resort

Francouzská Polynésie

, Hotel starstarstarstarTe Tiare Beach Resort

Počet termínů:

13 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Papeete - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: ROYAL HUAHINE
Poloha
​Tento resort je situován na jednom z ostrovů Francouzské Polynésie, na ostrově Huahine. Resort je umístěn v malé zátoce s krásnou písečnou pláží a je obklopen magickou bujnou tropickou vegetací. Jediný přístup na ostrov je lodí. Cesta z mezinárodního letiště na Tahiti zabere 35 minut letu do nejbližšího městečka Fare a odtud pak 15 minut jízdy lodí přímo do resortu.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Pappete-Praha v nejnižší knihovací třídě
* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* pobytovou taxu cca 1,30 Eur /dosp.os. /den (platba na místě)
Vybavení hotelu
​Resort nabízí ubytování ve 41 pohodlně zařízených bungalovech postavených v tradičním polynéském stylu. V resortu je k dispozici recepce, prostorná hala, kde jsou zobrazeny nástěnné malby známého tahitského malíře Kinlena, restaurace umístěná na břehu laguny a nabízející speciality francouzské, polynéské a mezinárodní kuchyně s pravidelnými tematickými večery s živou hudbou a tancem, dále je zde k dispozici bar, bazén, obchůdek se suvenýry, přístup k internetu, pokojová služba a hlídání dětí. Dále resort nabízí zdarma přepravu do městečka Fare.
Vybavení pokoje
​Hosté mají možnost si vybrat z 16 vodních bungalovů umístěných přímo nad hladinou tyrkysové laguny s vlastní oddělenou sprchou a doplněných o jacuzzi, 6 plážových bungalovů umístěných na klidné, palmami pokryté pláži s bílým pískem nebo 19 zahradních bungalovech vnořených do bujných tropických zahrad resortu.
Všechny bungalovy mají stropní ventilátor/klimatizaci,koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, minibar, TV, telefon s přímou volbou, trezor, sluneční terásku.
Stravování
Kontinentální snídaně s možností rozšíření na americkou snídani, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.
HODNOCENÍ TripAdvisorSport a zábava
​Hosté mohou relaxovat a slunit se na nádherné písečné pláži přímo před hotelem nebo u bazénu. Pro návštěvníky, kteří inklinují k aktivnější dovolené, je možnost výběru z různých vodních aktivit (např. surfování, kánoe, kajak, šnorchlování, potápění…) nebo exkurzí po okolních ostrovech, výletů s piknikem, výletů lodí při západu slunce, vyjížďky na koních či hlubokomořský rybolov. Hosté také mají možnost zapůjčit si automobil, skútr, či kolo.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...