Vyhledávání zájezdu
Tanjung Rhu Resort - Malajsie - ostrov Langkawi

Tanjung Rhu Resort

Malajsie » ostrov Langkawi

Kedah Darul Aman, Hotel starstarstarstarstarTanjung Rhu Resort

Počet termínů:

714 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, All inclusive

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Langkawi - transparent 29°C


Poloha
Zanjung Rhu Resort se nachází na severozápadním pobřeží ostrova Langkawi, na hranici mezi Malajsií a Thajskem u nádherného Andamanského moře. Hotel patří presidentu Malaysia Airlines a patří k nejkvalitnějším hotelům v Asii. Díky snaze majitele ochránit hotel od možných vlivů okolní výstavby, je hotel jedinou stavbou na nádherné 2,5 km dlouhé písčité pláži.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě
Cena nezahrnuje
* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* turistickou taxu 10,-MYR/pokoj/den splatnou na místě v hotelu
* případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána
Vybavení hotelu
Tanjung Rhu Resort Hotel nabízí vše, co vyžaduje k odpočinkové dovolené náročná klientela. Vynikající servis kvalitního personálu, 24 hodinový servis na pokoj, knihovnu vybavenou nejen literaturou, ale také videokazetami s filmy a CD nosiči s hudbou, několik restaurací, barů a kaváren. Hotel vychází z předpokladu, že náročná klientela dává přednost soukromí před masovou turistikou. 1 100 akrů areálu hotelu je odděleno do malých prostor, aby si každý mohl najít to své místo k odpočinku. Nádherná tropická zahrada, doplněná jezírky a vodotrysky, nabízí nespočet nádherných zákoutí. K dalšímu vybavení tohoto luxusního a jedinečného resortu patř společenská místnost, směnárna, slunečníky a lehátka, restaurace, recepce, půjčovna kol, prodejna suvenýrů, obchůdky, nosič zavazadel, hotelový trezor, fitness, bazén pro děti, bazén, bar, animační programy, 24-hod.servis
Vybavení pokoje
Všech 138 pokojů je vybaveno klimatizací, minibarem, sejfem, CD přehrávačem, BTV s vlastním videopřehrávačem, nádhernou koupelnou, kvalitním nábytkem z týkového dřeva. Všechny pokoje jsou dekorovány v tradičním stylu. Nejmenší pokoje mají rozměr 60 m2. Všechny pokoje mají balkon.

Ubytování si můžete vybrat mezi několika typů pokojů:
* Damai (Garden Courtyard): 50 m2
* Cahaya (Garden): 60m2
* Bayu Suria (Pool/Garden): 80 m2
* Bayu Senja (Sea): 80m2
* Anjung Suria (Garden): 100m2, vlastní jacuzzi
* Anjung Senja (Sea): 100m2, vlastní jacuzzi
Stravování
Snídaně formou bufetu nebo all inclusive.
HODNOCENÍ TripAdvisor
Sport a zábava
Pro milovníky sportovních aktivit je k dispozici dobře vybavená posilovna, tenisové kurty (včetně nočního osvětlení), 60 metrový bazén přímo u pláže, malý přírodní bazén z mořskou vodou pro děti, horská kola, kajak, windsurfing, katamarán, mořský rybolov, luxusní jachta. Nedaleko hotelu (cca 20 minut autem) je jedno z nejkrásnějších horských golfových hřišť DATAI GOLF CLUB.

DATAI GOLF CLUB
Hřiště je doslova obklopeno panenskou džunglí. Požitek ze hry je umocněn výhledy na zalesněnou horu Gunung Mat Cincang. Další přírodní krásou je Andamanské moře. Hlavními překážkyami tohoto hřiště jsou lesní porosty a strategicky umístěné pískové bunkry. Za hráčsky nejzajímavější lze považovat tříparovou jamku č.15, jejíž vyvýšené odpaliště a úpatí hory klade vysoké nároky na správný výběr hole a odhad vzdálenosti.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...