Vyhledávání zájezdu
Tajemná Kolumbie a panenské ostrovy - Kolumbie

Tajemná Kolumbie a panenské ostrovy

Kolumbie

, ProgramTajemná Kolumbie a panenské ostrovy

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Destinace
Kolumbie
Hotel
Tajemná Kolumbie a panenské ostrovy
1. den:
let Praha - Bogotá s přestupy, uvítání průvodcem na letišti, transfer do hotelu, ubytování, Nocleh.
2. den:
snídaně,Bogotá - prohlídka historického jádra města, náměstí Plaza Bolívar, katedrála a kaple Sagrario - architektonický klenot města a muzeum zlata. Odpoledne výjezd lanovkou na horu Montserrate odkud se naskýtá neopakovatelný výhled na město. Ubytování. Nocleh
3. den:
po snídani celodenní panoramatická cesta do jedné z nejkrásnějších oblastí Kolumbie - Eje Cafetero - oblast kávovníkových plantáží. Tato krajina každého uchvátí svou malebností. Po cestě zastávka na oběd a pokračování do Salenta, malého městečka a vstupní brány do Národního parku Los Nevados. Ubytování. Osobní volno. Nocleh.
4. den:
po snídani ranní vyjížďka do malebného údolí Valle de Cócora, kde je možno obdivovat nejvyšší palmy na světě - národní strom Kolumbie. Fakultativně projížďka na koních v údolí. Odpoledne návštěva kávové Haciendy El Ocaso spojená s ochutnávkou té nejlepší kávy. Večer osobní volno. Nocleh.
5. den:
po snídani odjezd ze Salenta k termálním vodám Santa Rosa del Cabal. Koupel a pokračování do Medellínu. Ubytování. Večer volno k procházkám po městě. Nocleh.
6. den:
po snídani ranní vyjížďka k přehradě Guatapé, kde se tyčí do výšky 2135m obrovský monolit, na jehož vrchol vede 270 schodů. Projížďka po přehradě na katamaránu a posezení v malebné vesničce Guatapé. Výstup na monolit a pokračování do městečka Marinilla. Osobní volno. Ve 21 hod nástup do autobusu a noční přejezd do přístavu v Necoclí.
7. den
: brzy ráno příjezd do přístavu v Necoclí. Možnost snídaně v některém z místních podniků v přístavu. Cca 2hodinová plavba do pozemského ráje v přírodě - Capurganá, kam se nedostanete jinak než letecky nebo po vodě. Výlet ve člunu na pláž Sapruzzo a La Miel. Kratší ekologický trek k La Coquerita. Ubytování - Posada del Gecko (snídaně, oběd). Nocleh.
8. den:
po snídani plavba na panamské území k ostrovům San Blas, které jsou obývány indiány kmene Kuna. Po cestě zastávka v Národním parku Kuna Yala a pokračování k prvnímu ostrůvku "Isla de Atiliano". Oběd a pokračování k dalšímu ostrůvku "Isla Caledonia", kde se blíže seznámíte s kulturou a zvyklostmi kmene Kuna. Večeře (langusty, chobotnice). Ubytování/nocleh - hamaky ve vesnici (snídaně, oběd, večeře). Nocleh.
9. den:
po snídani plavba na ostrůvek "Isla Roque" a šnorchlování. Po obědě plavba na další ostrůvek "Isla Naciente". Následuje plavba do přístavu Puerto Obaldía a návrat do Capurganá. Ubytování a nocleh v Posada del Gecko (snídaně, oběd, večeře). Nocleh.
10. den:
po snídani plavba zpět do přístavu Necoclí a celodenní cesta do opevněného města - Cartagena de Indias. Večerní příjezd, osobní volno. Ubytování a nocleh v butique - hotelu Don Pedro Heredia.
11. den
: Cartagena de Indias - po snídani půldenní tour po tomto nádherném koloniálním městě ze XVI. století, které založili španělští kolonizátoři. Projížďka po nábřeží Bahía de Cartagena, návštěva konventu "Candelaria sobre el crero de la popa", pevnost San Felipe, městské podloubí a historické jádro uvnitř opevněného města. Odpolední transfer na pláž Taganga v oblasti Santa Marty. Ubytování a nocleh v Eco Resort Jaba Nibue 5*.
12. den:
po snídani návštěva Národního parku Tayrona - dvouhodinový trek od vstupní brány k nejfotografovanějšímu místu parku - Cabo San Juan de Guía, kde strávíme zbytek dne. Cestu od brány a zpět lze fakultativně absolvovat na koních. Odpoledne/večer osobní volno k procházkám po městě. Ubytování a nocleh v Eco Resort Jaba Nibue 5*.
13. den
: po snídani návrat do Národního parku Tayrona - plavba ve člunu na pláž "Playa Cristales" - nefalšovaného tropického karibského ráje. Odpolední návrat do Santa Marty a osobní volno. Ubytování a nocleh - Eco Resort Jaba Nibue 5*.
14. - 15. den:
relax na pláží "Playa Grande" - resort Jaba Nibue se nachází v zálivu Playa Grande, odkud je možno pořádat kratší treky po pobřeží. Ubytování Eco Resort Jaba Nibue 5* (snídaně)
16. den
: snídaně, transfer na letiště Santa Marta - odlet do ČR (dle letového řádu možný přílet do ČR následující den.)
Cenanezahrnuje
jinou než uvedenou stravu • spropitné • trek do Ztraceného města
Země
Kolumbie
Trasa zájezdu
Bogotá - Montserrate - Salento - Valle del Cócora - termály Santa Rosa del Cabal - Medellín - Guatapé - Piedra del Peňol - Necoclí - Capurganá - ostrovy San Blas (Panama) - Cartagena - Taganga - Národní Park Taynora - Santa Marta
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Dopručné kapesné: cca 350 - 400 USD
Doporučené spropitné pro řidiče: cca 30 USD/osoba
Cena zahrnuje
leteckou přepravu Praha - Bogotá - Santa Marta - Praha s přestupy vč. všech letištních poplatků •
dopravu autobusem a člunem dle programu • 14x ubytování v 3-4-5* hotelech, 14x snídaně, 2x oběd, 2x večeře, všechny vstupy dle programu, hraniční poplatky do Panamy • služby česky mluvícího průvodce • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků
15.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění viz. katalog str. 11. • jednolůžkový pokoj (21 990 Kč) • 4 denní trek do Ztraceného města - 4 990 Kč (8 990 Kč jednolůžkový pokoj)

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.