Vyhledávání zájezdu
Tabaiba Center - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Lanzarote - Costa Teguise


Tabaiba Center

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Tabaiba Center
Cena zájezdu zahrnuje
Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA), ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu. Na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.
Popis hotelu

Obecný popis:

Tabaiba v Costa Teguise na 1 podlažích, nabízí 75 pokojů a v 2 budovách. Hotel je situován 1 km od písčité pláže. Nejbližší města jsou Costa Teguise (1 km), Puerto Del Carmen (18 km) a Arrecife (5 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici recepce a společenská místnost. Personál tohoto 1 podlažního hotelu mluví španělsky, italsky a anglicky. Je k dispozici dětské hřiště. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení kola či automobilu. K dispozici jsou 2 sladkovodní bazén plavecké bazény s odděleným dětským bazénkem. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, supermarketům, na disko, obchodům, k barům a restauracím, do středu města, autobusovým zastávkám a turistické informace. Vzdálenosti z hotelu: divadlo (5 km). Staráme se o potřeby hostů s tělesným postižením a hotel zajišťuje přítomnost tohoto vybavení: rampy. O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí hotel nabízí trezor a služku. Internet je k dispozici na internetových terminálech, pokojích s internetem a přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 09:00 - 23:00.

Stravování:

Snídaně je formou kontinentální kuchyne. V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Během rekreace v hotelu Tabaiba si můžete vychutnat také sluneční louku. Hotel nabízí řadu různých biliár. Nejbližší golfové hřiště je vzdálené 300 m.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa, American Express a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...