Vyhledávání zájezdu
Stella - Bosna a Hercegovina - Neum

Stella

Bosna a Hercegovina » Neum

, Hotel starstarstarstar

FM


Stella

Počet termínů:

19 termínů / 0 Last minute / 19 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Neum - transparent 15°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Stella hotel
Kategorie hotelu: ***
Popis

Hotel Stella se nachází v Neumském zálivu nedaleko poloostrova Pelješac, cca 150 m od centra městečka Neum. Historické město Dubrovník je vzdáleno cca 65 km.

Hotel nabízí ubytování v pokojích typu: Comfort (27 m2) - dvoulůžkový pokoj s jednou přistýlkou a Superior (40m2) - dvoulůžkový pokoj s dvěma přistýlkami. Všechny pokoje mají klimatizaci, balkon směrem k moři, SAT/TV, telefon, minibar, koupelnou s vysoušečem vlasů a WI-FI.

Hostům je k dispozici recepce, restaurace, aperitiv bar, kavárna, terasa, parkoviště. Ke sportovnímu vyžití slouží stolní tenis a kulečník. V blízkosti hotelu jsou hřiště na basketbal a fotbal.

Přístup na oblázkovou pláž, která je vzdálena cca 100 m od hotelu je po schodech piniovým lesíkem. Na pláži přímo pod hotelem je plážový bar s hudbou a bohatá nabídka místních vodních sportů. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Blízkost centra města nabízí mnoho restaurací, obchůdků a zábavy pro děti i dospělé.

Tato destinace je pouze na vlastní dopravu.

Poloha
do 100 m od moře
Sport
stolní tenis, animace pro děti, kulečník, vodní sporty
Vybavení
WI-FI k dispozici dle popisu, aperitiv bar, kavárna, terasa, klimatizovaná restaurace, parkování, recepce centrální, bar na pláži, taneční večery
Pokoje
1/2 COMFORT BM - balkon mořská strana - vybavení: vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, SAT/TV, WI-FI , sociální zařízení, telefon, 1/2+2 SUPERIOR BM - balkon mořská strana - vybavení: vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, SAT/TV, WI-FI , sociální zařízení, telefon, 1/1 COMFORT BM - balkon mořská strana - vybavení: vysoušeč vlasů, klimatizace, minibar, SAT/TV, WI-FI , sociální zařízení, telefon

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.