Vyhledávání zájezdu
Stella - Bosna a Hercegovina - Neum

Stella

Bosna a Hercegovina » Neum

, Hotel starstarstarstarStella

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Neum - transparent 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Stella
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Hotel Stella nabízí možnost ubytování moderních 2-4 lůžkových pokojích, některé s balkonem a výhledem na moře. Pokoje jsou klimatizované s TV/SAT, fén, telefonem, wi-fi připojením k internetu. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
Poloha
Hotel Stella je tříhvězdičkový hotel na pobřeží Jaderského moře v malém městečku Neum. Centrum města se nachází na samém jihu kraje Hercegovina. Neum je také jediné přímořské město v Bosně a Hercegovině. Neumská riviéra je typická svým středozemním klimatem - léto je horké s minimálním počtem dešťových srážek a zima je slunečná a mírná. Takové podmínky zaručují skutečné středozemní potěšení, mj. velkou hojnost plodů moře, které jsou pro zdejší region specifické.
Sport
Sportovní vyžití - stolní tenis, volejbal, vodní sporty, kulečník, šlapadla. basketbal, volejbal, fotbal, dětské hřiště. Živá hudba na terasách hotelu. Animační programy.
Info
check-in: 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.
Vybavení
V hotelu je restraurace, venkovní restraurace s terasou a krásným výhledem na moře, bar, kavárna, místnost pro stolní tenis, kulečník, TV místnost, parkoviště. Hotel disponuje prostory pro semináře a konference.
Stravování
Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu. Možné dokoupit plnou penzi..
Pláž
Oblázková (místy kamenitá s betonovými platy): asi 200 m od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je se nachází plážový bar, kde se míchají různé koktejly, v blízkosti jsou restaurace.
Info moře
asi 200 m od hotelu.
Moře
asi 200
Centrum
asi 200
Speciální
10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, 7x polopenze/osoba, parkování, wi-fi internet, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
P 1/2+1 BM
Jednotka 1A
Obsazenost 2-3 osoby, dvoulůžkový pokoj s přistýlkou a s vlastním soc. zařízením, vybavený TV/SAT, klimatizací, telefonem, fénem, mi-ni bar, wi-fi připojením k internetu. Balkon s výhledem na moře.
Info jednotka 2
P 1/2+2 BM
Jednotka 2A
Obsazenost 2-4 osoby - Rodinný pokoj, dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami a s vlastním soc. zařízením, vybavený TV/SAT, klimatizací, telefonem, fénem, mi-ni bar, wi-fi připojením k internetu. Balkon s výhledem na moře.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.