Vyhledávání zájezdu
Starověká Čína - Čína

Starověká Čína

Čína

, Hotel starstarstarStarověká Čína

Počet termínů:

56 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Skvosty Pekingu, Velká čínská zeď i Terakotová armáda
Popis zájezdu
Poznávací zájezd, 9 dní, hotel 4*, polopenze, včetně všech vstupů

PRIVÁTNÍ PROGRAM s vlastním průvodcem CK - žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naší CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Peking / Xi´an / Peking

Po cestě navštívíte několik architektonických skvostů v Pekingu, ke kterým neodmyslitelně patří Velká čínská zeď, Císařská hrobka dynastie Ming, náměstí Nebeského klidu a Zakázané město. Projedete se vlakem, kde se můžete spřátelit s místními obyvateli, až do města Xi´an, které kdysi bylo nejdůležitější křižovatkou na obchodních stezkách mezi střední Asií a východní Čínou.

Čína představuje tisíce let uzavřený svět, pro mnohé zcela nepochopitelný, ale lákající návštěvníky svojí různorodostí nejen přírodní a etnickou, ale zejména svébytnými zvyky a tradicemi. Od tropických mořských pláží, přes pouště po impozantní čínskou zeď, Tibet a vrcholy Himalájí nabízí země vše, za čím se musí jezdit na různá místa ve světě. Čína se definitivně osvobodila z dob maoismu a stále větší vliv začínají mít podnikatelé, kteří vyrostli na vlně ekonomického uvolnění. Mnoho výrobních zón, kvalitní infrastruktura, daňové úlevy a levná pracovní síla lákají investory z celého světa. Ze země, která byla před časem zaostalým obrem a jedním z největších dovozců obilí na světě je dnes dominující exportér, který je schopen potravinově zabezpečit více než miliardu obyvatel a dokonce produkovat zemědělské přebytky. Díky rostoucí ekonomice se Čína otevírá přílivu turistů a začíná masivně investovat do rozvoje cestovního ruchu.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Peking: Quianmen Jianguo Hotel 4* | Xían: Sunda Gentleman Intl. Hotel 4* | Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Pekingu.

2. den: Peking:

Přílet do Pekingu, kde se na letišti setkáte s průvodcem naší CK, který vás doprovodí do vašeho hotelu. Odpoledne se vydáte na prohlídku jednoho ze symbolů města, Chrámu Nebes. Chrám je komplexem
chrámů zasvěcených taoistickému náboženství a návštěvníci zde mohou obdivovat Síň modliteb za dobrou úrodu nebo Oltář nebes. Po prohlídce návrat do hotelu, nocleh.Hotel, oběd.

3. den: Peking:

Po snídani celodenní prohlídka symbolu Číny Velké čínské zdi. Velká čínská zeď, jejíž nejznámnější části byly vybudovány za dynastie Ming je nejnavštěvovanější památkou v zemi. K večeru návrat do Pekingu. Při zpáteční cestě návštěva Císařské hrobky dynastie Ming. Návrat do hotelu, nocleh.Hotel, snídaně, oběd.

4. den: Peking / Xi´an:

Po snídani se vydáte do centra Pekingu, kde si prohlédnete ty nejkrásnější památky. Navštívíte náměstí Nebeského klidu, které je třetím největším náměstím na světě a dokáže pojmout až milion lidí. Prohlédnete si Zakázané město, rozsáhlý palácový komplex obehnaný typickou červenou zdí. Zakázané město je velmi dobře zachovalé a návštěvníci dodnes mohou obdivovat tradiční čínskou architekturu. Odpoledne Vás čeká prohlídka Letního paláce nacházející se v kouzelné krajině u jezera na předměstí Pekingu. Večer přejezd lehátkovým vlakem do města Xi’an (Si-an). Nocleh v lehátkovém vlaku.Vlak, snídaně, oběd.

5. den: Xi´an:

Ranní příjezd do Xi´an, transfer do hotelu. Po snídani návštěva pagody Velké divoké husy ze 7. století. Cihlová pagoda byla několikrát přestavována a dodnes jsou zde uloženy vzácné sošky Buddhy z Indie. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně, oběd.

6. den: Xi´an / Peking:

Po snídani se můžete těšit na návštěvu Terakotové armády. Unikátní mauzoleum je největší na světě a právem je zapsáno na seznamu památek UNESCO. Prohlédnete si 8000 soch válečníků s koňmi a dřevěnými povozy. Večer přejezd lehátkovým vozem z Xi´an do Pekingu. Nocleh v lehátkovém vlaku.Vlak, snídaně, oběd.

7. den: Peking:

Po příjezdu do Pekingu transfer do Vašeho hotelu, snídaně. Poté individuální volno na Vaše aktivity, nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: Peking:Snídaně v hotelu. Dopoledne individuální volno na Vaše vlastní aktivity.
Odpoledne privátní transfer na letiště k Vašemu letu domů.
Snídaně.

9. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.