Vyhledávání zájezdu
Snow Village - Finsko

Snow Village

Finsko

, HotelSnow Village

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Poloha
Ledový hotel se nachází cca 200 km nad polárním kruhem, v západní části finského Laponska. Leží v těsné blízkosti lyžařských středisek Ylläs a Levi, kam se snadno dostanete z letiště Kittilä. Strávit noc ve sněhovém hotelu je nejen exotickou a arktickou zkušeností, ale i skvělým zážitkem. Vklouzněte do teplého a pohodlného spacáku a odpočiňte si v klidném sněhovém pokoji. Noc ve sněhovém hotelu je plná krásně osvětleného ledového umění.
Snow Village nabízí organizované činnosti, jako je rybaření, výlety se psím tažením, výlety na skůtru a sobí safari.
Každý rok začíná stavba SnowVillage , když teplota klesne na konci října nebo začátku listopadu přibližně o deset stupňů pod nulu. Konstruktéři, kteří se specializují na použití sněhu a ledu jako stavebního materiálu, neustále vyvíjejí nové nástroje a vybavení pro konstrukci sněhu a zkoumají inovativní způsoby, jak tuto uměleckou formu povznést na novou úroveň pro potěšení všech.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
* kvalitní spacák, polštář a ručníky
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu
* transfery z/na letiště
* fakultativní služby
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu

Výše uvedené služby rádi zajistíme na požádání.
Vybavení pokoje
Snow Village pokoje jsou vybaveny nábytkem vyřezaným z ledu a některé mají také ledovo-sněhovou dekoraci. Spací pytle s fleece vložkami a osobní Wake-up servis zdarma s teplým nápojem jsou v ceně. Všechny sociální zařízení jsou společné a lze je nalézt ve vytápěné budově , která se nachází nedaleko.
SnowVillage má každoročně přibližně 30 pokojů. Kromě standardních sněhových pokojů jsou také individuálně zařízené apartmá, z nichž každý má jiný motiv a design. Pro svatební páry nabízí SnowVillage chladnou ledovou kaplí s nábytkem z ledu a sněhu nebo útulnou dřevěnou kaplí.
Stravování
Vyhřívaná krytá restaurace nabízí bohatou snídani formou bufetu, dále laponskou kuchyni na oběd a večeři.
Sport a zábava
SnowVillage nabízí širokou škálu arktických dobrodružství pro obohacení vaší dovolené. Vychutnejte si skutečné Laponsko tím, že budete řídit husky spřežení přes dechberoucí krajinu v severní divočině nebo se dozvíte o tradičním živobytí soběstačných pastevců na úchvatné cestě do farmy sobů. Dále je možné se vydat na safari sněžných skútrů

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...