Vyhledávání zájezdu
Šmarjeta - Slovinsko

Šmarjeta

Slovinsko

, Hotel starstarstarstarŠmarjeta

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Šmarjeta
Popis
Popis:
Pohodová dovolená ve Slovinsku! Ubytování v hotelu Šmarjeta**** se snídaní nebo polopenzí, dítě do 5,99 let na přistýlce zdarma
Ubytování v hotelu Šmarjeta****Dítě do 5,99 let na přistýlce zdarmaWiFi v hotelu zdarma
Stravování formou snídaně nebo i polopenzeVlastní doprava
Lázně Šmarješke Toplice

Lázeňské město Šmarješke Toplice leží uprostřed lesů a luk v jihovýchodní části Slovinska a nachází se cca 5 km od městečka Otočec. Nacházejí se zde přírodní bazény, tzv. Lázeňská jezera. Lázně disponují také 2 krytými termálními bazény. Zajímavostí těchto lázní je lesní plovárna, do které přitéká voda bohatá zejména na hořčík a vápník. V krásném lázeňském parku se nacházejí další bazény s termální vodou a dětský bazén. Termální voda je obohacena zejména oxidem uhličitým, hořčíkem, vápníkem a draslíkem. Lázně jsou vhodné pro osoby léčící se s kardiovaskulárním onemocněním, pohybovým aparátem. Lázně jsou ideálním místem také pro léčení onemocnění centrálního nervového systému i pro léčení pacientů po sportovních úrazech. Umístění hotelu doslova vyzývá pro výlety do okolí. Najdete zde vinice u vesničky Trška Gora. Z kostela sv. Marie je nádherný výhled na Kočevski Rog i na údolí řeky Krky.


Hotel Šmarjeta****

Hotel Šmarjeta se nachází přímo v lázeňském městečku Šmarješke Toplice. Hotel je vybaven recepcí, výtahem, parkovištěm, konferenčním sálem, WiFi, fitness, wellness centrem, venkovním bazénem, vnitřním bazénem, prádelnou (za poplatek), kadeřnictvím (za poplatek), snack barem, restaurací, kde je podávána polopenze.


Ubytování v hotelu Šmarjeta****

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, klimatizací, fénem, trezorem, SAT/TV, telefonem, minibarem, balkonem.


Stravování
Formou snídaně nebo polopenzeSnídaně jsou podávány formou bufetuU večeří je hlavní pokrm servírovaný, ostatní jsou podávány formou bufetu
Wellness centrum v lázeňském městečku Šmarješke Toplice

Ve wellness centru na Vás čekají turecké lázně, parní lázně, masáže a několik typů sauny.


Bazény
3 vnitřní bazény (32°C)V letních měsících jsou k dispozici i venkovní bazény s teplotou 26 - 28°CVenkovní dřevěný bazén (32°C)
Sport a zábava
Tenisové kurtyStolní tenis
MinigolfHřiště na plážový volejbalDětské hřištěFotbalové hřištěDůležité informace
Check in od 14.00 hod., check out do 11.00 hod.
Doprava vlastní
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...