Vyhledávání zájezdu
Skvosty Kolumbie - Andy, káva, Karibik - Kolumbie

Skvosty Kolumbie - Andy, káva, Karibik

Kolumbie

, ProgramSkvosty Kolumbie - Andy, káva, Karibik

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Destinace
Kolumbie
Hotel
Skvosty Kolumbie - Andy, káva, Karibik
1. den:
let Praha - Bogotá s přestupy, přivítání na letišti průvodcem, transfer na hotel v centru města. Ubytování. Nocleh.
2. den:
po snídani výjezd lanovkou na horu Montserrate, odkud je neopakovatelný výhled na město. Návštěva náměstí Plaza Bolívar, katedrály a Capilla del Sagrario - architektonický klenot města. Návštěva Muzea zlata, jehož kolekce je považována za nejhodnotnější na světě. Pokračování do koloniálního města Villa de Leyva, které je známé svým rozlehlým náměstím. Ubytování v historickém jádru a osobní volno k toulkám po městě.
3. den:
po snídani cesta do Zipaquirá, kde se nachází solná katedrála - "Catedral del Sal", která byla postavena v tunelu solných dolů u solné hory. Točitými tunely vedoucími do hloubky 160 m se prochází k římskokatolickému kostelu kolem14 menší kaplí, které znázorňují křížovou cestu. Samotný chrám má 3 části, které představují narození, život a smrt Ježíše Krista. Návrat do Bogoty. Nocleh.
4. den:
snídaně, celodenní panoramatická cesta do jedné nejkrásnějších oblastí Kolumbie - Eje Cafetero - oblast kávovníkových plantáží. Po cestě zastávka na oběd v historickém centru Ibagué. Pokračování do Salenta, malého městečka a vstupní brány do Národního parku Los Nevados, skrz údolí Valle del Cócora. Ubytování. Nocleh
5. den:
snídaně, ranní vyjížďka do malebného údolí Valle de Cócora, které se může pochlubit nejvyššími palmami na světě. Fakultativně projížďka na koni. Odpoledne návštěva kávové haciendy El Ocaso spojená s ochutnávkou té nejlepší kávy. Večer osobní volno. Nocleh.
6. den:
po snídani odjezd ze Salenta a pokračování do Medellínu. Po cestě zastávka u termálů Santa Rosa de Cabal a koupel. Příjezd do Medellínu ve večerních hodinách. Ubytování. Nocleh.
7. den:
po snídani prohlídka historické části města Medellín a vyjížďka lanovkou do parku Arví s krásným výhledem na město. Po prohlídce města transfer na letiště a přelet do města Cartagena. Ubytování. Nocleh.
8. den:
po snídani prohlídka města Cartagena (UNESCO), které dosud nic neztratilo z lesku, kdy bylo španělskou kolonií - kostely, kláštery, domy s typickými převislými balkony, čtvrtě Bocagrande, Castillogrande a Manga, pevnost Castillo de San Felipe. Na závěr prohlídka koloniálního kláštera na hoře Cerro de la Popa, jež je také nejvyšším bodem města. Nocleh.
9. den:
po snídani transfer do Santa Marty. Ubytování v hotelu v historickém jádru. Prohlídka města a muzea, návštěva "Quinta de San Pedro Alejandrino" - koloniální dům, ve kterém strávil své poslední dny generál osvoboditel Simon Bolívar, dům "Casa de la Aduana", kde se nachází Tayonské muzeum zlata, prohlídka katedrály Santa Marta. Návrat na hotel, osobní volno. Nocleh.
10.den:
po snídani transfer ke vstupní bráně Národního parku Taynora, jednoho z nejkrásnějších úseků karibského pobřeží na úpatí pohoří Sierrra Nevada de Santa Marta. Procházka podél pláží Caňaveral, Arrecifes, Arenillas, La Piscina až k pláži San Juan (cca 1,5 hod.). Fakultativně trek k prehispánským ruinám "Pueblito". Návrat člunem na pláž Taganga a transfer do hotelu. (Plavba člunem je celkem dobrodružná, alternativou je opět návrat pěšky cca 1,5 hod.). Nocleh
11.den:
snídaně, návrat do Národního parku Taynora, plavba člunem z pláže Tangana na pláž Playa Grande s panenskou přírodou a ideálními podmínkami pro šnorchlování. Odpolední návrat na pláž Tangana, osobní volno. Nocleh.
12. den:
snídaně, transfer na letiště. Odlet do Prahy.
Země
Kolumbie
Trasa zájezdu
Bogotá - Villa de Leyva - Zipaquirá - Ibagué - Salento - Valle de Cócora - Medellín - Cartagena de Indias - Santa Marta - Národní park Tayrona - Playa Grande
Změna vyhrazena
Změna programu vyhrazena.
Poznámka
Doporučená částka na kapesné: cca 200 - 300 USD
Cena zahrnuje
letenku Praha - Bogotá - Praha vč. všech letišních poplatků • dopravu autobusem a člunem dle programu • služby českého průvodce - 11x ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní v 3-4-5* hotelech • všechny vstupy dle programu • letenku Medellín - Cartagena • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Minimální počet účastníků
12.
Fakultativní příplatky
pojištění léčebných výloh • komplexní pojištění viz katalog str. 11 • 1lůžkový pokoj (13 990Kč) • jiná než uvedená strava • fakultativní progam dle popisu • spropitné řidičům a nosičům kufrů

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.