Vyhledávání zájezdu
Singapur a Malajsie - Singapur

Singapur a Malajsie

Singapur

, Hotel starstarstarSingapur a Malajsie

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Singapore - transparent 28°C


Popis
Singapur. Malajsie. Také cítíte tu exotiku? Vydejte se s námi k rovníku, na pestrou cestu nabitou zážitky... Navštívíme historické čtvrti "lvího města" Singapuru krčící se ve stínu mrakodrapů, projdeme se uličkami starobylé přístavní Melaky a se zatajeným dechem budeme vzhlížet k zářícím věžím malajských "dvojčat" v Kuala Lumpuru. Z moderního velkoměsta pak unikneme do prastaré džungle národního parku Taman Negara, kde se projdeme po lávkách zavěšených vysoko v korunách stromů a navštívíme původní obyvatele orang asli . Mezi zářivě zelenými čajovými plantážemi v Cameron Highlands si mimo jiné vychutnáme místní vyhlášený čaj. V Kota Bharu, malajském "městě kultury", uvidíme některá z mnoha tradičních řemesel. Po cestě plné intenzivních vjemů si odpočineme na krásných plážích Perhentianských ostrovů.
Velikost skupiny:

8–16 účastníků
Naše doporučení:
Nejkrásnější místa poloostrovní Malajsie a Singapur. Vychutnejte si kontrasty starobylých koloniálních přístavů a moderních měst, deštných pralesů a historických památek i romantické pláže.
Strava
snídaně
Zájezd zahrnuje
letenka Praha–Singapur / Kuala Lumpur–Praha (vč. všech poplatků), 1x přelet Kota Bharu–Kuala Lumpur, pronajaté mikrobusy, čluny, MHD, 13x hotel *** se snídaní, 1x oběd v NP Taman Negara, vstupné do památkových objektů a NP dle programu, český odborný průvodce China Tours
Zájezd nezahrnuje
jednolůžkový pokoj – 13800 Kč
Program
Den 1
Praha – Singapur : přílet do „Lvího města“ a první seznámení – supermoderní budovy na březích zátoky Marina.
Den 3
Singapur : pestré etnické čtvrti (arabská, indická, čínská či koloniální), symbol města Merlion ; zelená oáza uprostřed velkoměsta – botanické zahrady proslulé svými orchidejemi; výlet na ostrov Sentosa a prohlídka vyhlášeného podmořského akvária .
Den 4
Singapur – Melaka : přesun do nejstaršího malajsijského přístavu – procházka starobylými uličkami s koloniální architekturou (směs portugalských, holandských a anglických vlivů); večerní projížďka po řece .
Den 5
Melaka – Kuala Lumpur : výhled na celé město z pahorku Sv. Pavla se stejnojmenným katolickým kostelem, nejstarší čínský chrám v Malajsii; odpoledne pokračování do K. Lumpuru, cestou nové správní centrum – supermoderní Putrajaya ; večer v čínské čtvrti – vůně pouličních jídelniček a nákupy na nočním trhu .
Den 6
Kuala Lumpur : koloniální památky u Náměstí nezávislosti a moderní Národní mešita; návštěva Královské selangkorské cínovny a batikové továrny; hinduistický chrám v jeskyních Batu obklopený houfy opic; večer slavná „dvojčata“ Petronas Twin Towers .
Den 7
Kuala Lumpur – NP Taman Negara : přesun do nejznámějšího malajsijského národního parku – vůně a zvuky tropické přírody; procházka noční džunglí .
Den 8
aman Negara : pozorování bohatství fauny a flóry jednoho z nejstarších pralesů světa z lávek zavěšených vysoko v korunách stromů ; výlet člunem do vesnice původních obyvatel džungle orang asli .
Den 9
aman Negara – Cameron Highlands : přejezd do půvabné horské oblasti se svěží, bohatou přírodou a příjemným klimatem.
Den 10
Cameron Highlands : pohled na zářivě zelené čajové plantáže z vrcholku Gunung Brinchang, lesy plné orchidejí a masožravých láčkovek, ovocné a květinové zahrady , návštěva továrny na zpracování čaje, motýlí dům .
Den 11
Cameron Highlands – Kota Bharu : přejezd na východní pobřeží Malajsie; barvitý noční trh .
Den 12
Kota Bharu – Perhentiany : centrum malajské muslimské kultury – bohaté řemeslné a kulturní tradice (konkrétní program dle počasí); přejezd lodí na nádherné ostrovy v Jihočínském moři .
Den 13
Perhentianské ostrovy : dvoudenní odpočinek na písčitých plážích – možnost koupání a šnorchlování v průzračných vodách s bohatým mořským životem .
Den 15
Perhentiany – Praha: návrat na pevninu, přelet do K. Lumpuru a následný odlet domů, přílet 16. den.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.