Vyhledávání zájezdu
Simbavati River Lodge a Pescana Bazaruto Lodge - Mosambik

Simbavati River Lodge a Pescana Bazaruto Lodge

Mosambik

, Hotel starstarstarstarSimbavati River Lodge a Pescana Bazaruto Lodge

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Plná penze

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Kombinace - Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve, unknown
Popis zájezdu

V rámci zájezdu probíhá ubytování v následujících hotelech:
Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve
unknown

Popis zájezdu

Program zájezdu:

1. den ODLET Z PRAHY

Odlet z Prahy do Johannesburgu.

2. den NP KRUGER

Přílet do Johannesburgu, přivítání zástupcem partnerské CK – v případě prodloužení zájezdu do JAR transfer na letiště. Letecký transfer do oblasti Národního parku Kruger a pozemní transfer do privátní lodže Jackalberry Lodge v rezervaci Thornybusch či Simbavati River Lodge v rezervaci Timbavati. Ubytování, oběd. V podvečer safari s rangerem, nocleh.

3. – 4. den SAFARI V NP KRUGER

Pobyt v pravé africké buši skýtá všechny výhody ryze soukromé rezervace. Individuální péči rangera, detailní poznání divočiny, komfort ubytování, dob - rodružná putování za divokou zvěří a stopování „Velké pětky“ – čili lva, levharta, buvola, slona a nosorožce. Program se skládá z ranního safari, snídaně, návratu na základnu, odpočinku a oběda. Odpoledne relaxují návštěvníci u bazénu, případně si pobyt zpříjemňují lehkým drinkem. Lze také vyrazit na pěší průzkum buše - pochopitelně jen v doprovodu ozbrojeného rangera. Odpolední čaj pak následuje další výprava do divočiny s rangerem spojená s drinkem při západu slunce a stopování zvěře se světlometem. Po návratu následuje večeře a volný program většinou se sklenkou dobrého vína a v okolí táborového ohniště tzv. Boma.

5. den JAR – MOSAMBIK

Transfer na letiště u Národního parku Kruger a odlet do Mosambiku – respektive do hotelového resortu Indigo Bay Island. Ubytování, nocleh.

6. – 8. den POBYT V MOSAMBIKU

Pobyt v jednom ze špičkových resortů tropického souostroví Bazaruto s mimořádnými podmínkami pro koupání, potápění s bombou či šnorchlování a nepřebernými možnostmi doplňkových sportovně-relaxačních aktivit. Pobyt All Inclusive.

9. den ODLET DO PRAHY

Letecký transfer do vnitrozemí a odlet přes Johannesburg zpět do Prahy.

10. den PŘÍLET DO PRAHY

Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Pobyt v Mosambiku lze kombinovat se zájezdy do JAR EXO 400 a EXO 405.

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE

leteckou přepravu z Prahy či Johannesburgu (v případě prodloužení zájezdu do JAR) letištní taxy veškeré transfery včetně leteckých, přivítání 3x noc All Inclusive v resortu v JAR s plnou penzí (vyjma nápojů) a 2x denně safari v otevřeném voze s rangerem 4x noc All Inclusive v resortu Indigo Bay Resort – včetně balené vody, káva/čaj + vodní sporty: kajak, surf, šlapadlo, šnorchlování atd.

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE

vízum do Mosambiku 2.500,- Kč (dopředu v CK) fakultativní aktivity spropitné
Hotel - Simbavati River Lodge ****, Timbavati Game Reserve

Popis

oblíbený kemp leží na břehu řeky Nhlaralumi v samém srdci světoznámě proslulé přírodní rezervace Timbavati. Rezervace je domovem bílých lvů a nabízí na více jak 12 000 hektarech autentické a nezapomenutelné africké safari. Lodge je ideálním místem trávení dovolené pro rodiny s dětmi.

Vybavení

4 luxusní stany a 3 chaty, salon, restaurace, bar, bazén, suvenýry, knihovna

Stravování

All Inclusive zahrnuje plnou penzi (vyjma nápojů), čaj/kávu, 2x denně ranní a odpolední safari v otevřených terénních vozech s rangerem

Vybavení pokojů

koupelna s WC, venkovní sprcha, terasa, klimatizace.

do oblasti Timbavati Game Reserve doporučujeme prevenci proti malárii.

Hotel - unknown
empty body

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.