Vyhledávání zájezdu
Silvie Rose - Itálie - Emilia Romagna - Cesenatico

Silvie Rose

Itálie » Emilia Romagna » Cesenatico

, Hotel starstarstarSilvie Rose

Počet termínů:

13 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Cesenatico - transparent 27°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Silvie Rose 3
Popis
Dovolená u moře Itálie Cesenatico 2017 - hotel 3* Silvie Rose a 3* hotel Blue pouze 250 m od písečné pláže - aquacentrum v ceně (tobogán, bazény), ideální pro rodiny s dětmi
Ubytování
Popis ubytování: hotel Silvie Rose 3* a hotel Blue 3* v letovisku Cesenatico cca 250 m od písečné pláže. Hotely jsou přímo vedle sebe.
Poloha
cca 250 m od pláže
Popis
Aktivní dovolená, nebo relax? Jenom si vybrat…

Italské letovisko Cesenatico (střední Itálie, region Emilia Romagna) reprezentuje přímořské městečko s nádherným historickým centrem na pobřeží Jaderského moře mezi městy Ravenna a Rimini. Centrum se nachází kolem starobylého přístavního kanálu Porto Canale, u něhož se nachází mnoho restaurací s výbornou italskou kuchyní a obchody se suvenýry.

Zdejší dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do vody nabízí odpočinek u moře i bohaté sportovní vyžití. Světoznámé San Marino je pouze cca 50 km od Cesenatica.
V pátek 1. července se v Cesenaticu na počest začátku léta koná velkolepá večerní zábava (ohňostroje, koncerty na náměstí atd.).
Vybavení a služby

Vybavení: recepce, bar, klimatizovaná restaurace, výtah, TV místnost, bezplatný Wi-Fi internet v hale.


Pokoje 2-4lůžkové pokoje (možnost palandy ve vícelůžkových pokojích), příslušenství, trezor, telefon, TV-SAT, fén. Pokoje s balkónem na vyžádání za příplatek. Wi-Fi internet v hale. V blízkosti restaurace, bary, pizzerie, obchody.


Stravovánípolopenze (snídaně bufet, večeře (v hotelu Blue) bufet, stolní víno a voda k večeři). Na vyžádání v CK za příplatek plná penze.

Další informace
2lůžkový pokoj
2lůžkový pokoj s přistýlkou
2lůžkový pokoj se 2 přistýlkami
1lůžkový pokoj

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.