Vyhledávání zájezdu
Silvestr v Londýně - Velká Británie - Londýn

Silvestr v Londýně

Velká Británie » Londýn

, Hotel starstarSilvestr v Londýně

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SILVESTR v Londýně SUPERSLEVA=Bohatý vyzkoušený program. Jen za 3.990,- Kč
Popis
Odjezdy z celé ČR bez příplatku ! Zájezd cestovní kanceláře s certifikátem dlouhodobě nadstandardní kvality služeb ! Zájezd do Velké Británie s bohatým programem v Londýně.
Ubytování
Hotel 2 až 3 * v oblasti Londýna. 2-lůžkové pokoje dle výběru se snídaní s vlastním příslušenstvím, 1-lůžkové pokoje za příplatek 990,- Kč..
Doprava
Luxusní bus (wc, klima, video-dvd), odjezdy z celé ČR (celkem 42 nástupních míst) bez příplatku !!!
Strava
1 x snídaně v ceně (káva, čaj, pečivo, máslo, jam)
1 x večeře (2-3 chody dle hotelu) možná za příplatek 350,- Kč
Zájezd zahrnuje
dopravu luxusním busem (wc, video-dvd, klima), 1 x nocleh se snídaní v hotelu 2-3* ve 3 lůžkových pokojích, WC a sprchy na pokoji, 1- a 2-lůžkové pokoje za příplatek, průvodce, pojištění CK
Zájezd nezahrnuje
1 x večeře (2-3 chody dle hotelu) (350 CZK), 2-lůžkový pokoj/os. (550 CZK), 1-lůžkový pokoj/os. (990 CZK), příplatek za trajekt nebo Eurotunnel (850 CZK), místní taxy/os. (350 czk), komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny (140 CZK)
Slevy
SUPERSERUM SLEVA NA CENU 3.990,- KČ !!!
Program
Den 1
1. den:
V 10 hodin odjezd z Nového Boru, v 11 hodin z Liberce, ve 12 hodin z Mladé Boleslavi, ve 13 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Plzně od výstaviště ve 14.30 hodin, v 7 z Ostravy, v 8.30 z Olomouce, v 10 z Brna, v 11.15. z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem a Belgií do Francie a dále Eurotunelem nebo trajektem do Anglie.
Den 2
2. den:
Ráno příjezd do Londýna, celodenní prohlídka Londýna s průvodcem /Big Ben, Westminster, Westminster Abbey, Buckinghamský palác, Picadilly, Picadilly Circus, Národní galerie, Trafalgar Square, Downing Street, Horse Guards /White Hall. Večer ubytování a možnost večeře v hotelu. Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
Den 3
3. den:
Po snídani celodenní prohlídka Londýna s možností individuální návštěvy panoptika Madame Tussaud: Hyde Park, Baker Street, Oxford Street, Katedrála Sv. Pavla, Tower, Tower Bridge, Greenwich, volno, nákupy. Večer účast na Silvestrovských oslavách v centru Londýna včetně půlnočního ohňostroje, odjezd z Londýna mezi 2. a 3. hodinou., Eurotunel nebo trajekt a dále tranzit Francií, Belgií a Německem do ČR. (Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Londýně !
Den 4
4. den:
Pokračování tranzitu, ve večerních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR. Příjezd do Prahy cca do 18 hodin a do ostatních nástupních míst v ČR dle časového dopočtu.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.