Vyhledávání zájezdu
Silvestr v Amsterodamu - Nizozemsko

Silvestr v Amsterodamu

Nizozemsko

, Hotel starstar

LM


Silvestr v Amsterodamu

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

autobus -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Silvestr v Amsterodamu=Výhodná cena Vítáme rok 2018 v holandské metropoli Jen za 2.899,-Kč a taxy
Popis
Pojeďte s námi oslavit příchod roku 2018 do Amsterodamu, připít si šampáněm v centru města s mnoha Holanďany v atmosféře ohňostrojů za výhodnou cenu ! Odjezdy z celé ČR bez příplatku !
Ubytování
ubytování v hotelu 2-3*, 1-lůžkový pokoj možný za příplatek 690,- Kč, 3-lůžkový pokoj možný též !
Doprava
Nový Bor, Liberec, Mladá Boleslav, Praha, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava, Olomouc, Brno, Jihlava a další místa v ČR dle poptávky !

Z celé ČR jezdíme bez příplatků !
Strava
snídaně 31.12. kontinentální za příplatek 260,- Kč
Zájezd zahrnuje
doprava lux. bus (WC, KLIMA, VIDEO-DVD), 1 x nocleh v hotelu 2-3*, 2-lůžk. pokoje s vlastním příslušenstvím, 1-LŮŽKOVÉ POKOJE ZA PŘÍPLATEK !, pojištění CK, průvodce
Zájezd nezahrnuje
snídaně 31.12.2016 - kontinentální (290 CZK), 1-lůžkový pokoj/os. (790 CZK), komplexní pojištění včetně storna od České pojišťovny ! (140 CZK), místní poplatky (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.): (790 CZK)
Výlety
vstupy-platí se individuálně na místě v EURO ( )
Slevy
SLEVA SUPERLASTMINUTE NA CENU 2.899,- KČ.
Program
Den 1
! EEUROVÍKEND! !SUPER LAST MINUTE STANDARD ! !EUROVÍKEND! Ubytování vždy v hotelu, v pokojích s vlastním příslušenstvím !!!
Odjezdy z celé ČR bez příplatku !!!

Silvestr v Amsterodamu!
Opakujeme úspěšný zájezd z předchozích let !
Po celé dva dny budete nasávat atmosféru Holandska a Amsterodamu na nejznámějších místech tohoto romantického města nad mnoha grachty!
Program zájezdu:
29. 12. : Ve 12.30 hodin odjezd z Nového Boru, ve 13.30 hodin z Liberce, ve 14.30 hodin z Mladé Boleslavi, v 16 hodin z Prahy u hlavního nádraží, z Hradce Králové ve 14 hodin, z Plzně od výstaviště v 17.30 hodin, v 09.30 z Ostravy, v 11.00 z Olomouce, ve 12.30 z Brna, ve 13.45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Nizozemí.

Den 2
30. 12. : Příjezd do Amsterdamu, prohlídka města s průvodcem, systém kanálů a historických budov v centru, zařazených na sezamnu památek UNESCO. Návštěva světoznámého pivovaru HEINEKEN s ochutnávkou proslulého piva. Návštěva Van Goghova Musea, malebného plovoucího květinového trhu, kavárniček na Rembrands pleice, unikátní buddhistické pagody a Divadla Tuschinski. Volno k nákupům. Přejezd do hotelu.


Den 3
31. 12. Silvestr : Po snídani odjezd do Zaanse Schans (unikátní skanzen lidových staveb, domů a větrných mlýnů) - prohlídka s česky hovořící místní průvodkyní, která podrobně vysvětlí systém mlýnů, návštěva mlýna Molenkat. Ukázka výroby sýrů a typických dřeváčků. Přejezd do Volendamu (prohlídka rybářského městečka na břehu moře), dále přejezd do Amsterdamu, prohlídka zbytku pamětihodností Amsterdamu, možnost návštěvy známého muzea a brusírny diamantů, návštěva muzea a domu Anny Frankové, projížďka po kanálech Amsterdamu, Čtvrť červených luceren, silvestrovská večeře v typické amsterdamské restauraci, účast na silvestrovských oslavách, zakončených velkolepým ohňostrojem.
Den 4
1. 1. Nový rok /svátek/: Mezi 2. a 3. hodinou ranní odjezd z Amsterodamu.Tranzit Německem do ČR. V odpoledních hodinách příjezd do Prahy, Nového Boru a dalších míst v ČR (návrat do Prahy cca do 18 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).
Doporučené kapesné:
80 – 150 EURO na vstupy a drobné suvenýry i na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem. Vstupy: plavba lodí po kanálech Amsterdamu 13 E, pivovar Heineken 22 E, Museum Madam Tussaund s 18,50 E, Rijksmuseum 15 E, Van Gogh Museum 15 E, silvestrovská večeře (polévka, hlavní jídlo, nápoj) 21 E.
V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč !
Pouze doprava oběma směry nebo další sedačka : 2.590,- Kč !
Cena obsahuje: Dopravu luxusním busem (VIDEO, KLIMA, WC) , 1 x nocleh v hotelu 2-3* ve 2-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím-na vyžádání 3-lůžkový pokoj, 1-lůžkový pokoj za příplatek 690,- Kč, průvodce, pojištění CK.
Příplatky: kontinentální snídaně za 290,- Kč,, komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč, 1-lůžkový pokoj: 790,- Kč, místní poplatky (vjezdy-vstupy do center měst, taxy atd.): 790 KČ !.
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.