Vyhledávání zájezdu
Shangri-La´s Rasa Ria - Malajsie - ostrov Borneo

Shangri-La´s Rasa Ria

Malajsie » ostrov Borneo

, Hotel starstarstarstarstarShangri-La´s Rasa Ria

Počet termínů:

381 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Kinabalu - transparent 31°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SHANGRI-LA´S RASA RIA RESORT
Poloha
Shangri-la´s Rasa Ria Resort se nachází v rozsáhlé tropické zahradě, přímo u bílé písečné pláže, cca 45 min. od letiště Kota Kinabalu. Resort byl zařazen ve zlatém seznamu nejlepších pobytových míst na světě v roce 2009 podle časopisu Condé Nast Traveler.
Poznámka
U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.
Cena zahrnuje
* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravou
Cena nezahrnuje
* leteckou přepravu Praha-Malajsie-Praha v nejnižší knihovací třídě
* transfery z/na letiště
* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu
* asistenční služby v anglickém jazyce
* turistickou taxu 10,-MYR/pokoj/den splatnou na místě v hotelu
Vybavení hotelu
K vybavení resortu Shangri-la´s Rasa Ria patří 8 restaurací a barů, 3 bazény a lázně. Hosté mohou navštívit přírodní rezervaci, která je součástí střediska. Je zde lanová stezka v korunách stromů a volně žijící zvířata, například orangutani. Na pláži lze provozovat různé vodní sporty, jako je jízda na vodním skútru, windsurfingu a parasailing.
Vybavení pokoje
Elegantní pokoje dekorované přírodními materiály jsou vybavené LCD TV, trezorem, minibarem, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu a zařízením k přípravě kávy a čaje. Pokoje v přízemí mají verandu, v patře balkon. Základní cena v superior pokoji s výhledem do vnitrozemí.
Stravování
Oceněná restaurace s barem Coast podává západní kuchyni. Další restaurace servírují pokrmy kuchyně japonské, indické a místní. V plážovém baru si mohou dát hosté nápoje a lehké občerstvení.
HODNOCENÍ TripAdvisorSport a zábava
golf, tenis, vodní sporty (vodní lyžování, windsurfing, plavby na katamaránu, podmořský rybolov atd.), jízdy na koních.

DALIT BAY GOLF & COUNTRY CLUB
Toto nádherné hřiště se nachází ve městě Tuaran v Shangri-La Rasa Ria Resortu, 35 kilometrů od Kota Kinabalu. Architektu Tedu Parslowovi se podařilo proměnit bažinatou krajinu mezi řekami Mengkabong a Tambalang ve hřiště, na kterém vodní překážky hrají dominantní roli a jsou výzvou pro každého golfistu. Hráčům se z každé fairwaye naskýtá úžasný pohled na horu Kinabalu na jedné straně a na Jihočínské moře na straně druhé. Poté, co si hráč vychutná celou osmnáctku, neměl by zapomenout na regeneraci a dopřát si nezapomenutelný zážitek ve formě místních lázeňských procedur.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...