Vyhledávání zájezdu
Sedm divů Islandu - Island

Sedm divů Islandu

Island

, ChataSedm divů Islandu

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Island - Sedm divů Islandu
Ubytování
5x ubytování v chatkách KOMFORT ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím,
Strava
snídaně.
Zájezd zahrnuje
letenka na Island a zpět vč. let. tax a poplatků cca 11 000 Kč z Prahy, 8 500 Kč z Drážďan (termíny s *), v termínech s odletem z Drážďan svoz z Brna a Prahy na letiště a zpět, autobus/mikrobus na Islandu dle velikosti skupiny, trajekt na Vestmannské ostrovy a zpět, ubytování v chatkách KOMFORT ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím, snídaně, 1x koupání ve vyhřívaném venkovním bazénu, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu, vedoucí zájezdu
Zájezd nezahrnuje
vstupné cca 12 000 ISK (100 EUR) vč. velrybího safari a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje", 1lůžkový pokoj 2 000 Kč, vstup do Modré laguny (včetně ručníku a 1 nápoje) 1 900 Kč, 4x večeře o dvou chodech 3 500 Kč, * svoz z Bratislavy na odlet a zpět (min. 3 os.) 1 050 Kč
Program
Den 1
odlet z Prahy nebo z Drážďan (svoz z Brna a Prahy). Dovolená na Islandu začne příletem na letiště Keflavík, kde přistaneme v nočních hodinách. Transfer na nocleh.
Den 2
cestou po jižním pobřeží zahlédneme v dáli zasněžený vrcholek sopky Hekla a uskutečníme krátkou vycházku podél kaskády vodopádů na řece Skógá poblíž monumentálního šedesátimetrového vodopádu SKÓGAFOSS. Na nejjižnějším mysu Islandu Dyrhólaey budeme obdivovat skalní bránu a u městečka Vík vstoupíme na černou sopečnou pláž s čedičovou jeskyní. Na zpáteční cestě se zastavíme u splazu ledovce SÓLHEIMAJÖKULL a pod světoznámou sopkou EYJAFJALLAJÖKULL se projdeme u vodopádu Seljalandsfoss, kde se dá vstoupit za jeho vodní stěnu. V soutěsce uvidíme další vodopád GLJÚFRAFOSS.
Den 3
výlet na vulkanické VESTMANNSKÉ OSTROVY - lodní jízdenka je zahrnuta v ceně zájezdu, kde můžeme vystoupit na aktivní sopku ELDFELL, která naposledy explodovala v roce 1973. Ostrov HEYMAEY je též známý početnými ptačími koloniemi.
Den 0

Den 0

Den 0

Den 7
dle termínů ráno přílet do Prahy. U termínu od 14. 6. je odlet z Islandu až ráno, v ceně je tak nocleh u letiště 6. den a přílet do Berlína v 11:35, poté je zajištěn svoz do Prahy.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.