Vyhledávání zájezdu
Safari - sloni v soumraku - Keňa

Safari - sloni v soumraku

Keňa

roundtour, HotelSafari - sloni v soumraku

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:

Dnes Počasí v Nairobi - transparent 21°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: SAFARI – SLONI V SOUMRAKU
Informace o hotelu

Safari spojené s pobytem u moře ve Watamu. Poznejte slony v jejich přirozeném prostředí.

Praha – Mombasa – Watamu – Národní park Tsavo East – Watamu – Mombasa – Praha

Program zájezdu

1. den: Praha–Mombasa
Odlet do Mombasy přímým charterovým letem přes Zanzibar s technickým mezipřistáním v Hurghadě. Transfer do Watamu a ubytování v hotelu Jumbo Club Watamu s programem All Inclusive. Nocleh.

2. den: Watamu – hotel Jumbo Club Watamu ****
Volno v hotelu s programem All Inclusive. Odpočinek a individuální aktivity.

3. den: Národní park Tsavo East
V ranních hodinách odjezd z Watamu do východní části národního parku Tsavo. Příjezd do parku branou Sala, projížďka parkem. NP Tsavo East je jedním z nejstarších a nejoblíbenějších národních parků v Keni. Tvoří ho dlouhé savany a pláně porostlé křovinami a protéká jím řeka Galana, podél které vyrůstá bujná vegetace vytvářející nádherné scenérie. V parku je k vidění velké množství volně žijících zvířat, mezi které patří lvi, zebry, žirafy, hroši, různé druhy antilop nebo buvoli. V parku se hojně vyskytují sloni, jejichž kůže je zbarvena červeně, a to z toho důvodu, že se posypávají a obalují prašnou červenou půdou jako ochrana před sluncem a hmyzem. Příjezd do kempu na oběd. Po obědě můžete odpočívat při odpoledním čaji. Projížďka parkem pokračuje do západu slunce, poté návrat do kempu. Následuje večeře a posezení u ohně pod noční oblohou.

4. den: Národní park Tsavo East
Po snídani v brzkých ranních hodinách pokračování v návštěvě východní části národního parku. Cesta povede kolem řeky Galany – pokud čas dovolí, navštívíte také tzv. Hippo Point, oblíbené místo pro pozorování hrochů. Po prohlídce je na programu oběd v lodgi. Při zpáteční cestě budou k vidění velké akáciové keře, vzrostlé palmy a okolní vesnice. Před večeří návrat do Watamu.

5. – 7./8./9./10./11./14. den: Watamu
Pobyt v hotelu Jumbo Club Watamu nebo v jiném hotelu dle vašeho výběru (na základě individuální kalkulace).

8./9./10./11./12./15. den: Mombasa – Praha
Ukončení pobytu a transfer na letiště k odletu z Mombasy zpět do ČR charterovým letem.

Upozornění: Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 6 osob. Při odjezdu na safari se klienti z hotelu odhlašují. Pokoj si mohou ponechat za poplatek a po domluvě s recepcí. Safari lze individuálně zkalkulovat s jiným hotelem z naší nabídky. Doporučujeme vzít s sebou dalekohled.

V ceně zájezdu je zahrnuto: Letecká doprava Praha–Mombasa–Praha v turistické třídě včetně letištních a bezpečnostních poplatků, 2denní safari s plnou penzí a ubytováním na 1 noc v lodgi nebo v kempu, dopravu minibusy pro 9 osob s terénní úpravou safari, během safari k dispozici voda, česky nebo slovensky mluvící průvodce při minimálně 15 účastnících, program dle popisu, zbývající noci v hotelu Jumbo Club Watamu s programem Soft All Inclusive, transfery z/na letiště v cíli zájezdu, povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.

V ceně zájezdu není zahrnuto: Doporučený příplatek za cestovní pojištění 890 Kč/pobyt/dospělá osoba a 490 Kč/pobyt/dítě do 18 let, vstupy do parků 52 USD/dospělá osoba, 40 USD/dítě 2–12 let, fakultativní služby, vstupní vízum (50 USD/ osoba od 16 let splatné po příletu na letišti v Mombase) a spropitné.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.