Vyhledávání zájezdu
Rustikal - Česká republika - Český ráj

Rustikal

Česká republika » Český ráj

, Hotel starstarstarRustikal

Počet termínů:

361 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně, Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:

Dnes Počasí v Turnov - transparent 12°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Dětenice - Hotel RUSTIKAL
Poloha
v CHKO Český Ráj v obci Dětenice, jen 100 m od zámku a zámeckého pivovaru. Obec Dětenice se nachází v CHKO Český Ráj a skládá se ze tří historických částí: Dětenice, Osenice, Brodek. Obec patří do Královéhradeckého kraje. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1052. V obci se nachází známý Zámek Dětenice, kde najdeme dochované gotické, renesanční a barokní fresky, nástěnné malby a rokokové a klasicistní štukové výzdoby. Mimo to je zde umístěna sbírka obrazů, historických zbraní a loveckých trofejí. Na zámku Dětenice se konají historické programy, rokokové plesy a středověké hostiny. Součástí Zámeckého resortu Dětenice je i originální středověká krčma Dětenice. V sousedství zámku je zámecký pivovar, dnes muzeum.
Vybavení ubytovacího zařízení
recepce, restaurace – pizzerie, konferenční služby, venkovní posezení, pro děti - postýlka a atrakce; úschovna a půjčovna kol, parkoviště, akceptace platebních karet.
Vybavení pokoje
2 až 4lůžkové pokoje, 2lůžkový apartmán (ceny na vyžádání), vlastní soc. zařízení (sprcha, WC), TV-SAT, telefon, LAN internet, rádio, možnost přistýlky.
Stravování
polopenze (snídaně – bufet, večeře – á la carte).
Sport a volný čas
Tipy na výlet: Resort Dětenice (Středověká krčma, Dětenické peklo, Zámek Dětenice, Dětenický pivovar, rytířské turnaje, Středověký program), zámek Staré Hrady, zámek v Domousnicích, zámek v Rožďalovicích, Český ráj (Prachovské skály, Hruboskalsko, Trosky, Sobotecko, Mnichovohradišťsko, Mladoboleslavsko).
Cena zahrnuje
1x nebo 2x ubytování s polopenzí (dle výběru pobytu), láhev vína (0,75 l) na pokoji, vstup na večerní program do Středověké krčmy, místní poplatek.
Cena nezahrnuje
dopravu, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...