Vyhledávání zájezdu
Rumunsko - Pohodový týden - Drákulova Transylvánie - Rumunsko

Rumunsko - Pohodový týden - Drákulova Transylvánie

Rumunsko

, HotelRumunsko - Pohodový týden -  Drákulova Transylvánie

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rumunsko - Pohodový týden - Drákulova Transylvánie
Popis
Vážení přátelé, pokud jste v posledních letech Rumunsko nenavštívili, budete žasnout nad změnami poměrů v této rychle se rozvíjející zemi. Nové silnice, moderní benzinové pumpy, fungující obchody plné zboží, perfektní služby v turistických střediscích. Bucegijské hory v Drákulově Transylvánii jsou nejnavštěvovanějšími horami v Rumunsku a vzhledem ke své malebnosti a historickým památkám ve svém okolí mají proč. Provází L. Martinek.
Ubytování
v ***hotelu.
Strava
polopenze.
Zájezd zahrnuje
5x nocleh, 6x snídaně, 5x večeře, doprava klimatizovaným autobusem, vedoucí zájezdu, informační materiály
Zájezd nezahrnuje
vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje", 1lůžkový pokoj 3 300 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu 280 Kč
Program
Den 1
odjezd z ČR v ranních hodinách přes Slovensko a Maďarsko do Rumunska.
Den 2
ráno příjezd do města SINAIA, horského městečka ležícího v blízkosti nejvyšších útesů Evropy, ubytování v hotelu, dopolední snídaně, pěší procházka k pohádkově krásným zámkům PELEŠ, které byly kdysi vládní odpočinkovou rezidencí Nicolase Ceaucesca, večeře v hotelu.
Den 3
snídaně, výjezd lanovkou na BABELE do výšky 2 200 m, možnost pěší túry do údolí IALOMITA s návštěvou dlouhé krápníkové jeskyně a klášteru nebo okruh k válečnému kříži (M. Caraiman), k vysílači (M. Costila) v sedle s výhledem na nejvyšší vrchol Omul (2 507 m), pro zdatné výstup na nejvyšší vrchol. Zpět na Babele a lanovkou do Busteni, večeře.
Den 4
snídaně, celodenní výlet do pohoří PIATRA CRAIULUI, turistika z vesničky Zarnesti do sedla Crapaturii (1 640 m), přes CABANA CURMATURA a soutěsku Prapastiile Zarnestilor zpět do Zarnesti, návrat a večeře.
Den 5
snídaně, celodenní výlet - návštěva jednoho z Drákulových hradů BRAN, město BRAŠOV - prohlídka historického jádra s Černým kostelem, večeře.
Den 6
snídaně, turistika v "perle Karpat" SINAIE, která leží v nádherné přírodní scenérii Bucegijských hor, na VARFUL CU DOR, pěší přechod po hřebeni k pozoruhodnému skalnímu útvaru, který je známý jako BABELSKÁ SFINGA, poté lanovkou do Busteni, večeře.
Den 7
po snídani odjezd z Busteni do starobylého města SIGHISOARA - rodiště Vlada Tepeše Draculy, prohlídka starého města, noční přejezd přes Maďarsko a Slovensko do ČR.
Den 8
návrat do ČR v dopoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.