Vyhledávání zájezdu
Rumunsko a Moldavsko s dobrou partou - Moldavsko

Rumunsko a Moldavsko s dobrou partou

Moldavsko

, StanRumunsko a Moldavsko s dobrou partou

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
RUMUNSKO A MOLDAVSKO S DOBROU PARTOU
Ubytování
6x ubytování v penzionu, 2x v chatkách (max. 4lůžkové pokoje).
Strava
vlastní stravování.
Zájezd zahrnuje
doprava klimatizovaným autobusem, 6x ubytování v penzionu, 2x v chatkách (max. 4lůžkové pokoje); jistotu 2lůžkového pokoje garantujeme za příplatek 500 Kč, vedoucí zájezdu, informační materiály
Zájezd nezahrnuje
vstupy do památkových objektů, solného jezera a vinných sklepů v Cricově s degustací - celkem výdaje cca 70 €, stravování a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje", 2lůžkový pokoj 500 Kč, pojištění léčebných výloh v zahraničí včetně storna zájezdu za 420 Kč
Program
Den 1
v podvečerních hodinách odjezd z ČR, tranzit přes Maďarsko.
Den 2
lázně SOVATA - koupání ve slaném heliotermálním jezeře LACUL URSU (Medvědí jezero), dvě noci pod horskou vesnicí DURĂU.
Den 3
celodenní túra ve vápencovém pohoří CEAHLĂU s výstupem na vrchol TOACA (1 904 m), alternativně méně náročná okružní túra z Durău k vodopádu DURUITOAREA.
Den 4
zřícenina hradu v TÂRGU NEAMŢ v rumunské části Moldávie, přejezd do Moldavské republiky, tři noci ve VADU LUI VODĂ na břehu řeky Dněstr.
Den 5
v případě příznivých podmínek výlet do samozvané PODNĚSTERSKÉ REPUBLIKY, ruskojazyčného regionu, který je skutečným skanzenem Sovětského svazu se sochami Lenina, srpy a kladivy - hlavní město TIRASPOL, pravoslavný klášter Noul Neamţ ovlivněný ruskou architekturou.
Den 6
krátký výšlap podél řeky ke skalnímu klášteru ORHEIUL VECHI vytesanému do vápencového útesu, proslulé vinné sklepy CRICOVA se sítí podzemních chodeb v délce neuvěřitelných 120 km.
Den 7
hlavní město KIŠINĚV - jedno z nejzelenějších měst s mnoha parky a širokými bulváry, Vítězným obloukem, pravoslavnou katedrálou, židovskou částí a velkou tržnicí, noční přejezd zpět do RUMUNSKA.
Den 0

Den 0

Den 0

Den 11
saský opevněný kostel PREJMER, město BRAŠOV - srdce Transylvánie a jedno z nejhezčích měst Rumunska se středověkými hradbami pod horou TÂMPA, noční tranzit přes Maďarsko.
Den 12
návrat do ČR v odpoledních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.